• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Battlefield 3 Sistem Gereksinimleri

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan IMLEGEND
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

IMLEGEND

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
152
maxigamebanner1.png

Battlefield 3 Sistem Gereksinimleri

Minimum Gereksinimleri

Sabit Disk: Disk Versiyonu 15 GB / Dijital versiyon 10 GB

İşletim Sistemi: Windows Vista ya da Windows 7

İşlemci: Core 2 Duo @ 2.0GHz

RAM: 2GB

Ekran Kartı: DirectX 10 ya da 11 uyumlu Nvidia veya AMD ATI ekran kartı
maxayrac3.jpg

Önerilen Sistem Gereksinimleri

Sabit Disk: Disk Versiyonu 15 GB /Dijital versiyon 10 GBİ

İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit ve üzeri

İşlemci: Quad-core Intel veya AMD

RAM: 4GB

Ekran Kartı: DirectX 11 Nvidia veya AMD ATI kart, GeForce GTX 460, Radeon Radeon HD 6850

Oyuna alacaklara bir uyarı yapayım minimum sistem gereksinimim uyuyor diye sevinmeyin öyle bir bilgisayarda akıcı bir şekilde oynamanız imkansız hele multiplayer da adam öldürebilirseniz helal olsun size :)
İşlemci en az core 2 duo 2.8 GHz falan olması lazım yani kısaca minimumun üstünde değilse sisteminiz boşuna para vermeyin.

Oyuna alacaklara bir uyarı yapayım minimum sistem gereksinimim uyuyor diye sevinmeyin öyle bir bilgisayarda akıcı bir şekilde oynamanız imkansız hele multiplayer da adam öldürebilirseniz helal olsun size :)
İşlemci en az core 2 duo 2.8 GHz falan olması lazım yani kısaca minimumun üstünde değilse sisteminiz boşuna para vermeyin.

Haklısın ama Ekran kartı işlemciden biraz daha büyük bir rol oynuyor bu tür oyunlarda.

Haklısın ama Ekran kartı işlemciden biraz daha büyük bir rol oynuyor bu tür oyunlarda.

işlemci ne kadar hızlıysa ekran kartınada o kadar yardım eder fps yi daha fazla verebilmesi için ben crysis 2 de 75 HZ monitorde fraps benchmarkla 5 dakikalık çatışmalı bölümde yaptım min 55 max 78 verdi heralde bf3te kaldırır

ekran kartıda önemli tabi ama ben single playerda medium grafik ayarlarında 60 fps de oynayabiliyorum fakat multiplayerda grafikleri low'a alıyorum fps yi arttırmak için multide fps çok önemli
dediğim gibi minimum a güvenip almasın kimse.

Geri