• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Battlefield 3'ün yeni reklamı TV'lerde! - İzleyin

Aktiflik
K.Tarihi
7 Mar 2011
Puanı
9
battlefield-3.jpg

Battlefield 3'ün piyasaya çıkarılmasından itibaren, oyunun reklam videosu TV'lerde yayınlanmaya başladı. İşte oyunun videosu: Gerçek mi yoksa Battlefield 3 mü?
Ayrıntıları Okuyun...

DICE ve EA Sports yapımcılığında hazırlanan FPS oyunu Battlefield 3'ün piyasaya çıkarılmasından itibaren, oyunun reklam videosu TV'lerde yayınlanmaya başladı. Görsel olarak muhteşem bir görüntü oluşturan yeni reklamın sloganı ise oldukça ilgi çekici: Gerçek mi yoksa Battlefield 3 mü?

Battlefield 3 - TV Commercial (Live Action & Gameplay - Official) - YouTube

Sizce, Gerçek mi yoksa Battlefield 3 mü ?

Kaynak: Battlefield 3 : BF3 - EA Available 10.25.2011

çağu sahne gerçek oyundaki tanıtımı gerçek hayatla birleştirmişler

Videoda Biraz Oynamışlar :D

O kadar gerçek değil ama Genede çok gerçekçi.

İndirmeye zamanım olmadı İnş.Bir gün oynarım (:

Benim bilgisayarımda yüklü ama ultra ayarlarda çalıştıramıyorum. Gerçekten oyunun müthiş grafikleri var. Oynamanızı tavsiye ederim. Bide şu "Assassin's Creed Revelations" denemek isterdim.

Geri