• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Battlefield 4 'ten 17 Dakikalık Oyun İçi Video

CaptainPrice

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
9 Tem 2009
Puanı
77
Battlefield 4'ün ilk ekran görüntülerinden sonra oyun içi videosu da ortaya çıktı.
Oyunun 17 dakikalık oynanış videosuna baktığımızda grafiksel olarak oldukça iyi bir oyunun bizi beklediğini rahatlıkla söyleyebiliriz.

Silahların sesleri, ışıklandırmalar, karakter tasarımları gerçekten de üst düzeyde görünüyor.
DICE açık alanda Frostbite Engine 3'ün ne kadar başarılı olduğunu (kapalı alanda olduğu gibi) bir kez daha gösteriyor.

Lafı fazla uzatmadan sizi bu görsel şölenle başbaşa bırakayım

[video=youtube;U8HVQXkeU8U]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=U8HVQXkeU8U[/video]​

Başında ki müzikten çok etkilendim hemen indirdim müziği sağol battlefield 4 :)

Yakında bir makineye bağlanıp , başka bir dünya'Da başka birşey olursak şaşırmayın :D

Geri