• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Battlefield 4 Trailer

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Kaya101
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Kaya101

Inori
Black Pearl
Aktiflik
K.Tarihi
15 Ocak 2010
Puanı
314
[video=youtube;mV-gnh1En6E]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=mV-gnh1En6E[/video]

Not: video gerçek değildir bir grup elamanın hazırladığı trailerdir ama yinede buna yakın bişey olur sanırım bf4 :D

bu adamın videoları çok fena kısa metrajlı filimler yapıyor bazı filimlerden daha güzel

bu elamanların manyak videoları var :D konuyu yanlış yere açtım sanırım off topicte olması gerek gibime geldi umarım modlar taşır:nse:

Son düzenleme:
Bi Halt Anlıosan Yüzümü Tükürtcem O Video Oyundaki Hareketlerin Kursun Yedinmi ,Kafa Kesme O Anki Hareketleri İnsanlarınkine Benzetmek İçin CEkilmiştir Yani Oyuna Gercek Bir Yapay Zeka Konmaya Calısılmaz Ama Basarısız Olunmus Acıkcası Ekran Ayarlarını Degistirdin Mi Oyunda Hareketlere Yavaslıomu Tek Umudum MW3!

Bi Halt Anlıosan Yüzümü Tükürtcem O Video Oyundaki Hareketlerin Kursun Yedinmi ,Kafa Kesme O Anki Hareketleri İnsanlarınkine Benzetmek İçin CEkilmiştir Yani Oyuna Gercek Bir Yapay Zeka Konmaya Calısılmaz Ama Basarısız Olunmus Acıkcası Ekran Ayarlarını Degistirdin Mi Oyunda Hareketlere Yavaslıomu Tek Umudum MW3!
kardeşim sorunlumusun? orada video gerçek değildir bir grup elamanın hazırladığı trailerdir yazıyor oyun değil yani farkındasın değilmi? eğlence amaçlı açılmış konu kirletmekten başka bi işin yok :/

PS: görevlilerden biri off topice taşırsa konuyu sevinirim

kardeşim sorunlumusun? orada video gerçek değildir bir grup elamanın hazırladığı trailerdir yazıyor oyun değil yani farkındasın değilmi? eğlence amaçlı açılmış konu kirletmekten başka bi işin yok :/

PS: görevlilerden biri off topice taşırsa konuyu sevinirim

Milletin After effects'den haberi yok :D mazur gör biraz

Son düzenleme:
after effects kullanmayı bilen varmı aramızda öğrenmek lazım beleşse :D

after effects kullanmayı bilen varmı aramızda öğrenmek lazım beleşse :D
freddiew yani videoyu paylasan adam bi ara youtubede videoları derslerini veriyordu görmüşlüğüm vardı yada yanlıs hatırlıyorm bi bak istersen post machine :D

freddiew emmi İşi Biliyor Türkler Bu Kadar Yapamıor Onlar 3-4 Kişi İşi Götürüyor

PS: Elimde Büyüdü Kerata :D

Geri