• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Battlefield Almayı Düşünüyorum

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan AraNeL
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

AraNeL

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
3 Ocak 2013
Puanı
106
Evet beyler pc yi anca alabildim battlefield 3 yada 4 almayı düşünüyorum ama daha önce hiç oyun satın alıp oynamadım torrentler reloaded lar sağolsun.Multiplayer oynamak ve keyfimce herşeyi full oynamak istiyorum
-Zaten oyunu alsam nasıl orjinal kurup multiplayer oynayacağımı hiç bilmiyorum oyunu aldığımda bana neyin nasıl olacağını bir yarım saatini ayırıp anlatan kişiye de ayrıca teşekkür edeceğim
- 3 mü alayım 4 mü alayım + ları - leri nelerdir biraz araştırdım ama sorunlu diyorlar bf4 için eski tarihlerde şuan nasıl bilmiyorum.PC kaldırırmı sorusuna gelecek olursak hiç sorun çekeceğimi sanmıyorum pc iyi çok şükür.
-Biraz geç kalmış olabilirim bu oyunlar için ama 3 veya 4 ne durumda şuan ?
-Son olarak mesela 3 ü aldım diyelim bu linkteki yer uygun mudur çünkü ttnete taksit var ve daimi ttnet abonesiyim ve aylık böyle miktarlar hiç koymaz bana ve doğru paketi mi alıyorum bende hiçbirşey yok ve full olmasını istiyorum premium edition gerekiyor sanırsam?

Son düzenleme:
4 hem pahalı hem geliştiriliyor hemde oyuncu sayısı az .
3 hem ucuz hem gelişmiş hemde oyuncu sayısı cok.
Ttnet ile faturana al orijinde de aynı fiyatta hatta birazdaha pahalı.
Premıum editıon alacaksın gösterdiğin oyun doğru.

Birde 4 3'e göre biraz daha basit olmuş. Silah sarsılmalarını azatmışlar hiç beğenmedim . Misal sniper ile 3'te desteksiz hs atmak cidden bilek ister ama 4 te resmen her attığım hs zevki kalmamış. 4'te tek bir şey hoşuma gitti sniperların yerini ele vermiyor 3'te öğle değil vurulduktan sonra kimin vurduğunu gösterdiği için mapta yerini öğrenip karşı atak yapabiliyorsun. Tabi bu durum bizim içinde geçerli vurduktan sonra yaklaşık 10 sn sonra kesin indirirler :)

battlefield 3 > battlefield 4 bence bf3 al hem daha çok performans hem daha çok keyif alırsın

4 hem pahalı hem geliştiriliyor hemde oyuncu sayısı az .
3 hem ucuz hem gelişmiş hemde oyuncu sayısı cok.
Ttnet ile faturana al orijinde de aynı fiyatta hatta birazdaha pahalı.
Premıum editıon alacaksın gösterdiğin oyun doğru.

Birde 4 3'e göre biraz daha basit olmuş. Silah sarsılmalarını azatmışlar hiç beğenmedim . Misal sniper ile 3'te desteksiz hs atmak cidden bilek ister ama 4 te resmen her attığım hs zevki kalmamış. 4'te tek bir şey hoşuma gitti sniperların yerini ele vermiyor 3'te öğle değil vurulduktan sonra kimin vurduğunu gösterdiği için mapta yerini öğrenip karşı atak yapabiliyorsun. Tabi bu durum bizim içinde geçerli vurduktan sonra yaklaşık 10 sn sonra kesin indirirler :)
premium edition hepsi içinde bütün packlerle birlikteymiş o linktekini alcam %90 orijin derken onu da mı almam lazım ayrıca yoksa orijindeki fiyatla kıyaslamak içinmi dedin öyle hani insan cahil olunca zor anlıyor :D araştırmam sonucunda şöyle birşey bulmuştum adamın biri benim gibi ilk defa oyun alacak birine anlatmış
'' aldıktan sonra eve geleceksin pc yi açacak dvd romuna dvd yi koyacaksın oyunun yükleme ekranı karşına çıkacak orada sana origin hesabın var mı diye soru soracak yoksa orada hemen açıcaksın bir origin hesabı kuruluma devam edeceksin yüklerken key i ister büyük ihtimalle eğer origine cd keyi girmek istiyorsan origini açınca yukarda soru işareti ve çark var çarka tıkla orada reedem product code var oraya gireceksin cd keyi ve updateleri yaptıktan sonra oyuna girmek için hazırsın demektir. Oyuna girmeye çalıştığında battlelog isimli bir site açılacak oradan devam edersin artık kendin ''
bunları yaptıktan sonra başka birşey yapmama gerek kalacakmı :D
ve sanırım ben playstoreden alınca dvd yi taktığımda karşıma çıkan kısmını indirmiş oluyorum sanırım :D

Son düzenleme:
hambılı bandıldanasından aldım bf3 ü duruyo öyle 1 kere girdim sarmadı oyun. herkesin zevki kendine tabide cs go daha cazip geliyo :D :D :D

grafikler çok ağır 30 fps falan oynuyorum bomba atınca falanda kasıyo onun da etkisi var bu yaz üst seviye bi bilgisayara geçiyim fps oyunlarının hepsini denicem zaten :D
işte ben yeni aldım pc yi o yüzden bekliyordum bu anı bf3 hissetmiyor bile pc :D

EDİT: Yalan yok cs den bıktım artık aynı b*kun laciverti gibi görüntü değişiyor ama aynı oyun sourceye benziyor efektler ben sevmedim cs go yu açıkcası güncel gelmedi bana

Son düzenleme:

işte ben yeni aldım pc yi o yüzden bekliyordum bu anı bf3 hissetmiyor bile pc :D

EDİT: Yalan yok cs den bıktım artık aynı b*kun laciverti gibi görüntü değişiyor ama aynı oyun sourceye benziyor efektler ben sevmedim cs go yu açıkcası güncel gelmedi bana
ben işin ticari boyutunda olduğumdan pazar olayları her zaman zevkli gelmiştir bana yani bi amaç uğruna oynuyorum cs go yu skin düşürüyor piyasa yapıp ticaret yapıyorum yada takas silkroadı oynama sebeplerimden bi tanesiydi bu zaten şimdi o zevki cs goda yaşıyorum o yüzden güzel geliyo :D

attıgın linktekin al
ekran kartının fanıda değiştirdim şimdi cosarım ben . Kaç gğndğr fan yüzünden kasıyor . oyun ufak hatayı bile affetmiyor anında kasıntı :D

bekle origin yukleyim pc ye 4 5 güne kadar da oyunu yüklerim

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

----------

Nintendo1453 benim nick senin ekli olman lazim bende

var var :D :D oynadık senle hatta bisefer

format atinca gitti işte :D hatta 7 kişilik serverde oynamıştık çok sariyodu orası tekrar oynariz indireyim de AraneL de gelir

Geri