• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Battlefield Play4Free

DeePBLaCK

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
7 Tem 2010
Puanı
6
xok4s3.jpg

Battlefield Heroes
ile aynı ekip tarafından geliştirilen Battlefield: Play4Free (Online) oyuncuların beğenisine sunuldu. Ücretsiz FPS'lerin arasında iyi bir alternatif olan oyunu hemen deneyebilirsiniz.

Play4Free; Battlefield 2'nin haritaları, Battlefield: Bad Company 2'nin silahları ve 16 farklı araç içeriyor. Oyunun Sitesinden hızlı bir şekilde kayıt olduktan sonra karakterinizin ismini, sınıfını ve görüntüsünü seçiyorsunuz. Bu adımları geçtikten sonra oyunu indirebilirsiniz.

Aşağıdan Battlefield: Play4Free'nin çıkış videosunu izleyebilirsiniz.

Not:Konu Alıntıdır

Üyelik aldım indirmeye başladım sanırım kendi sitesinden indiriyor.

Bu arada 1 gb ram ile Battlefield 2 yi kaldırıyordu, bunuda kaldırırmı? Sistem gereksinimlerini bulamadımda.

Üyelik aldım indirmeye başladım sanırım kendi sitesinden indiriyor.

Bu arada 1 gb ram ile Battlefield 2 yi kaldırıyordu, bunuda kaldırırmı? Sistem gereksinimlerini bulamadımda.
geç kaldım gerçi yazmaya kusura bakma ama kaldırır diye düşünüyorum ama işlemci vs. de önemli

geç kaldım gerçi yazmaya kusura bakma ama kaldırır diye düşünüyorum ama işlemci vs. de önemli

İndirdim oynuyorum ama merak ettiğim bişey var ben oyuna girdiğimde otomatik olarak kendisi servera bağlanıyor ayrıca ben silah alıcağımdan 2 türlü seçenek var biri oyundan adam öldürüp kazandıgın para onla 3 günlük silah alabildim diğeride gerçek para sanırsam yada o ne oluyor onu anlamadım o parayla 30 günlük ve sınırsız silahlar alabiliyorsun.

İndirdim oynuyorum ama merak ettiğim bişey var ben oyuna girdiğimde otomatik olarak kendisi servera bağlanıyor ayrıca ben silah alıcağımdan 2 türlü seçenek var biri oyundan adam öldürüp kazandıgın para onla 3 günlük silah alabildim diğeride gerçek para sanırsam yada o ne oluyor onu anlamadım o parayla 30 günlük ve sınırsız silahlar alabiliyorsun.
tam bilmiyorum ama o tl ile alınıyordu diye hatırlıyorum ...

Geri