• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Batuhanın Kardeşi Yetenek Sizsinize Katılmış

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Lisra
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Lisra

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
5 May 2012
Puanı
45
Batuhan A.'nın kardeşi Dogukan Aşık yetenek sizsinize katıldı ,şu an mobildeyim link veremiyorum izlemek isteyen acunun sitesine baksın. Yaptığı beatbox harikaydı

Galaxy Nexus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2 yıl önce de katılmıştı,harbiden yetenekli tabi Batuhan'ın ve kardeşinin katıldığını bilmek forum olarak gurur veriyor :)

Ee geçen t-shirt'e falan maxigame yazdırcaktı çaktırmadan reklam falan ? :D noldu o iş :D

kardeşi değil kendisi de 2 3 defa katıldı burnunu felan yaptırmış adam yakışıklı ya :D

2 sene öncede katılmıştı kardeşi ordan görmüştüm..dün akşamda çıktı batuhan izin alamamış...acunda dedi istersen dedi başka bi zamana abinle gel dedi arkadaşlar izin alsın abin için dedi veya ben alırım abine izin dedi..galiba 02.02.2014 pazar (bu akşam) çıkıcak jenerikte gördümdü.

2 sene öncede katılmıştı kardeşi ordan görmüştüm..dün akşamda çıktı batuhan izin alamamış...acunda dedi istersen dedi başka bi zamana abinle gel dedi arkadaşlar izin alsın abin için dedi veya ben alırım abine izin dedi..galiba 02.02.2014 pazar (bu akşam) çıkıcak jenerikte gördümdü.

dedi kelimesini niye bu kadar sık kullandın :D

Şu ''dedi" rekortmeni kadının rekorunu kırmak için mi yazdin bu kadar "dedi"yi? :D :D :D :D

Geri