• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

# Bayan arkadaşa hediye

SnowSlave*

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
17 May 2010
Puanı
22
Öncelikle merhaba arkadaşlar. Uzun zamandır girmiyordum foruma, bi danışmak için gireyim dedim :)

Yurtdışında okuyorum, 30lu yaşlarda bi bayan arkadaşım benden bi hediye istedi, aklımda hiç bir fikir yok. Kendisi biraz Rock&Metal takılmayı sever. Önerilerinizi bekliyorum, şimdiden teşekkürler :'(

Ona bizim ülkeden,Şebnem Ferah,Duman veya bi Pentagram tişörtü veya kolye alabilirsin.Bunlar da bizim ülkenin popüler kişi ve grubu diye tanıtabilirsin.Bende bir metal severim ve kız arkadaşının yerinde olsam senden bi elektro gitar beklerdim. :D Veya arkadaş poster seviyorsa,20-30 tane poster alıp verip,sürpriz yapabilirsin. :)

Ona bizim ülkeden,Şebnem Ferah,Duman veya bi Pentagram tişörtü veya kolye alabilirsin.Bunlar da bizim ülkenin popüler kişi ve grubu diye tanıtabilirsin.Bende bir metal severim ve kız arkadaşının yerinde olsam senden bi elektro gitar beklerdim. :D Veya arkadaş poster seviyorsa,20-30 tane poster alıp verip,sürpriz yapabilirsin. :)

İlla rock vs olmasına gerek yok hocam ya şöyle güzel farklı değişik bişey olsa yeter yani :)

Nerde okuyosun ?

Samsung Galaxy S4 Cihazımdan Gönderildi.

Makedonya

Türkiye ile ilgili olsun istiyorsan eğer bizim marmariste restorantımız var gelen turistler hep yöresel kıyafetlerden alıyor , şalvar olsun eşarp olsun çok meraklı oluyorlar ilgilerini çekiyor , özel biriyse hem dersin bunlarla seni kendime daha yakın hissederim falan :)

Türkiye ile ilgili olsun istiyorsan eğer bizim marmariste restorantımız var gelen turistler hep yöresel kıyafetlerden alıyor , şalvar olsun eşarp olsun çok meraklı oluyorlar ilgilerini çekiyor , özel biriyse hem dersin bunlarla seni kendime daha yakın hissederim falan :)

Gelen en iyi cevap buydu hacım teşekkür ediyorum düşünülebilir :)

Ücret Sınırı Ne Kadar?
100 tl diyelim

Geri