• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bayanlar ve trip yetenekleri.

XxBLeacHxX

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
8 May 2011
Puanı
151
Merhaba arkadaslar, hatirlayan arkadaslar vardir belki, yaklasik bir ay once metroda karsilastigim sarhos bir kiz ile ilgili bir konu acmistim. Yanina gidip gitmemek konusunda karasizdim her neyse dun gittim dershanesine. Hic beklemedigim bir tepkiyle karsilastim. Yanina gittim selam verdim ve kizin yuzume bakar bakmaz dedigi sey aynen su ol ``Ya sen nerdesin bir aydir, her cikisa bakiyorum yoksun hic mi merak etmedin, telefonunuda vermedin hayvan`` vs... uzun cumleler kurdu iste ve sonunda gonlunu aldim galiba cikicaz :-) Uzun lafin kisasi demek istedigim bayanlari n trip atma konusunda sinir tanimadigini tekrar ankladim :-D

Not: Bayan arkadaslar kusura bakmasin. Tamamen sahsi kanaatim yazdiklarim.

Son düzenleme:
Bayan arkadaşlar kusura bakmasın mı ? :D Ne sandın sen burayı dating sitesi falan mı ? :D

Ne bilim ya belki baaağyan vardir diye sey ettim. :-D Hoslandim diyemedim o zaman cunku emin degildim :-D

Geri