• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

| Bayern Münih |4 - 0 | Barcelona | Bir ilk.

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Maxilife
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Maxilife

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
20 May 2012
Puanı
65
Barcelona 19.09.2000 yılında Beşiktaş ile yaptığı maçta 3 - 0 Yenildi. Bayern Münih bu rekor'u 4 - 0 ile 23 Nisan 2013 Tarihinde (Bugün) Eline aldı. Gerçekten şok oldum arkadaşlar, sizlerinde yorumlarını almak istiyorum siz nasıl değerlendiriyorsunuz ?

Kehanet gerçekleşti.

12380_525538997488516_2028642929_n.jpg

Zaten bayern kazancagı belliydi anormal bısey yok Barcelona dua etsın 6-1 yenmediler :) fınal bellı sımdıden bayern munich - real madrid

Bayerni taktir etmektense Barcelona'da ki düşüşü konuşmak lazım kendi liginde iyi olabilir ;

Ama oynadıgı futbol dısarıda tutmuyor hatta öyleki Real Madrid ile oynadıgı maçtada edata dökülmüştü izleyenler hatırlar.

Bayern çok formda çook.Hamburger Sv'e 9 atmışlardı geçenlerde :D Final'de 2 Alman'ya takımı kapışır.

messiyi geçtim barca hucumuna göz açtırmadı bayern defansı adamlar resmen tanker bizde böyle defans olcak varya..

beşiktaşın kötü rekorları var onları da kırsınlar bari iyi olan rekorlarımızı bitiriyolar :agla

barca 4 yedi madrid mac bitmedi daha 4 yedi bu işte bir iş var maçlarmı satıldı ne oldu her şeyned şüphelenmeye başladım :D

Dormunt'a helal olsun vallaha maçı izledim Madrid'e top oynatmadılar adam akıllı. Bayern'e diyecek yok zaten :D

Geri