• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bazen sadece düz mantık olursun.

asfdfgsafdfssdfsdgsdgrwtsdf

:D:D:D:DD:D:D:D:D:D:D:D:D

ASFASDSFADAG

LAN KAHKAHA ATTIM MİLLET UYANDI EVDE YEMİN EDİYORUM :D:D:D

asfdfgsafdfssdfsdgsdgrwtsdf

:D:D:D:DD:D:D:D:D:D:D:D:D

ASFASDSFADAG

LAN KAHKAHA ATTIM MİLLET UYANDI EVDE YEMİN EDİYORUM :D:D:D

bu adamın tepkileri 10 numara :D türkiye de stream yapanlar var ve özellike oxichampion bu adama benzemek için tutumsuz ve abartıya kaçan davranışlar yapıyor. Belki bu adamın böyle davranmasının bana sempatik, eğlenceli gelmesi özgün olmasındandır. Oxi kamera kırdı canlı yayında (izliyordum) dediğim tek şey " ne kadar abartılı ve saçma davranış. Gözümde oxi phatom'un türkçe yaması gibi olmasındandır belki. aynı şeyi phantom yapsa aynı tepkiyi vermez, baya gülerdim sanırım.

kısacası; adamın bu tutumsuz davranışları özgünlüğünden dolayı baya komik geliyor bana :D

bu arada bu da baya güzel :D

bu adamın tepkileri 10 numara :D türkiye de stream yapanlar var ve özellike oxichampion bu adama benzemek için tutumsuz ve abartıya kaçan davranışlar yapıyor. Belki bu adamın böyle davranmasının bana sempatik, eğlenceli gelmesi özgün olmasındandır. Oxi kamera kırdı canlı yayında (izliyordum) dediğim tek şey " ne kadar abartılı ve saçma davranış. Gözümde oxi phatom'un türkçe yaması gibi olmasındandır belki. aynı şeyi phantom yapsa aynı tepkiyi vermez, baya gülerdim sanırım.

kısacası; adamın bu tutumsuz davranışları özgünlüğünden dolayı baya komik geliyor bana :D

bu ne ya allah aşkına bu ne yaa gözlerimden yaş geldi hala gülüyorum yazarken :D quadra olduydu çıldırdı adam hahahahahha

Oyundan pek anlamıyorum ama gaza gelmenin kötü yanları adam baya güldürdü :D

Geri