• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bazı sitelerde resimler gözükmüyor

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan MythLee
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

MythLee

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
1 May 2009
Puanı
115
Arkadaşlar merhaba başlıkta da belirttiğim gibi bazı sitelerde resimleri görüntüleyemiyorum( şuana kadar sadece imgur ve prntscrde bu sorun var ) proxyi açtığımda bu resimleri görebiliyorum ancak proxy kapalıyken aşşağıdaki gibi sanki resimler hatalı gözüküyor. Bir kaç değişik yol denedim ancak hiçbir sonuca ulaşamadım yardımlarınızı ve önerilerinizi bekliyorum.

EqmO1D.png

Bende de böyle bir sorun yok, neden olduğunu anlayamadım. DNS kullanıyor musunuz, DNS bu sitelerde yasaklanmış olmasın?

Resimlerini göremediğiniz siteler Türkiye'de engelli durumdalar. Google veya Open DNS ile rahatlıkla erişilebiliyor, proxy kullanmaya gerek yok.

Resimlerini göremediğiniz siteler Türkiye'de engelli durumdalar. Google veya Open DNS ile rahatlıkla erişilebiliyor, proxy kullanmaya gerek yok.

Google DNS kullanıyorum ama yine problem aynı abi Open DNS ile deneyeceğim şimdi,bilgi için teşekkürler. DNS işe yaramazsa tarayıcı eklentisi proxy ile yola devam edeceğiz artık.

- DNS de işe yaramıyor ne yazık ki abi hepsini denedim sanırım.

Son düzenleme:
imgur mahkeme kararıyla yasaklandı o yüzden. hizliresim lobisi.

sebep olarak da içerisinde cinsellik içeren resimler de bulundurması. resim upload sitesine bireylerin yüklediği resimler arasında meme görünce siteyi komple engellemek çok mantıklı çünkü.

imgur'a girip resimleri görememenin sebebi ise imgur.com'u yasaklamayıp i.imgur.com'u yasaklamarı.

imgur mahkeme kararıyla yasaklandı o yüzden. hizliresim lobisi.

sebep olarak da içerisinde cinsellik içeren resimler de bulundurması. resim upload sitesine bireylerin yüklediği resimler arasında meme görünce siteyi komple engellemek çok mantıklı çünkü.

imgur'a girip resimleri görememenin sebebi ise imgur.com'u yasaklamayıp i.imgur.com'u yasaklamarı.

icloud patladığında kate upton falan ortalığa saçıldı ya o olabilir belki :D

imgur mahkeme tarafindan yasaklandigi icin. Acilmayan resim oldugunda zenmatei acip bakmak lazim. Su siralar inanilmaz kanser oldugum bir durum. Kim koskocaman image host sitesini 2 tane resim yuzunden engeller ki?

SM-N9005 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri