• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bazı sorunlardan dolayı acil satılık tr hesabı

zorro0700

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
18 Haz 2015
Puanı
0
Başlıkta belirttigim gibi acele bir miktar para toplamam gerek bu yüzden tüm hesaplarımı ve oyunlarımı satışa çıkarıyorum hesabda sadece 22 hero eksikdir 65 skin vardır degerlı olarak birkaç 1820lik kostum ve pulsefire var aşağıda resimlerde tüm skinleri görebilirsiniz mevcut 4 sayfa rün vardır can--can çalma--saldırı hızı--enerji gibi çeşitli rünler mevcuttur kendinize göre editlersiniz çok acele oldugun için 80 TL den satıyorum iletişim bilgilerim
Face profilim için tıklayın:Facebook
Tel:05454387996
telefondan yada faceden mesaj bırakırsanız en kısa sürede geri dönüş yaparım

Genel Görünüm

Mevcut Olmayan 22 Hero

Klasik Değerler

Rün Sayfaları

Kostümler

Geri