• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

BDO Hakkında

pokemon__100

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
5 Haz 2009
Puanı
3
Selamlar Maxigame ailesi.Foruma uzun zaman oldu girmeyeli.Ben kendi BDO serverimi kurmak istiyorum, baktığım kadarıyla da burada o işlerle uğraşan yok.(vSro gibi BDO'nun da öyle bir konusu olduğunu düşünmüştüm).Yabancı sitelerde bu konuda bazı paylaşımlar var ama anlayamadığım hatalar alıyorum (her ne kadar google translate aracılığıyla çözmeye çalışsam da olmuyor :) bundan dolayı güzel anlatımlı bir Türkçe kaynak olsaydı iyi olurdu :) ) o yüzden bu işlerle uğraşacak olan varsa bu konu altına yazabilir mi ? (ya da yeni konu açsın). Eğer vBDO-BDO Private Server kurulum gibi bir konu yapılırsa benim gibi kendi BDO serverini kurmak isteyenler için de Türkçe kaynak olmuş olur :) İyi forumlar.

Geri