• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bedava %100 içeri gir

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan maymun00
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

maymun00

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
6 May 2017
Puanı
0

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Reklam Ücretlerimize Göz Atmak İçin Yapmanız Gerekenler Çok Basit Sadece Yapmanız Gereken Alttaki Linke Tıklamanız;
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
[[[ REKLAM ÜCRETLERİ ]]]

Sitemizde En Aktif Üyelerimize Paylaşım/Yorum/ Yapanlara 15 Günlük Sabit Konu Hediye Edilicektir.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Sitemizdeki Diğer Kategorilerimizi İncelemek İçin Linklerimiz >>>>>
Knight Online Server Tanıtımı

Metin2 Server Tanıtım

Cs 1.6 Server Tanıtım

Silkroad Server Tanıtım

MineCraft Server Tanıtım

Samp Server Tanıtım

TeamSpeak3 Tanıtım

Site Tanıtım

Hosting Tanıtım

Domain Tanıtım

Sunucu Tanıtım

server tanıtım