• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

!! Bedava Global Görevi - Stat Reset Görevi Ve Dahası!!

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan RecLast
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

RecLast

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
30 Ağu 2010
Puanı
65
Evet güzel 2 görev daha. Silkroad artık ksro sistemine geçmeye başladı ^^

sro2011010511082540.jpg

Bunlar görevlerimiz. JG de ve Constantine de kesin olacaktır.Diğerlerinde varmı bilemiyorum.

ilk 5 Görev SoS görevleri.

sro2011010511143769.jpg

sro2011010511141816.jpg

Görevlerse friende birini ekleme , guilde girme gibi basit görevler. Yada git gel görevleri üstünde yazıyor zaten.

6. görev-47 LwL yazan görev Stat sıfırlama görevi.

sro2011010511130198.jpg

Dowhang caveye gitmenizi ve taşı açmanızı istiyor. Gerekli olursa kullanabilirsiniz.

7. görevde free global görevimiz. Academy kurmamızı istiyor.60 olup academy kuruyor ve 10 tane Free globalimizi alıyoruz aşağıda görüldüğü gibi
:)

sro2011010511092884.jpg

Dikkat !! : Söylemeyi unuttum. Burdaki görevleri alıp iptal ederseniz birdaha alamıyorsunuz. İptal ediyim sonra yaparım diyenler için söylüyorum. caspiandaki bi charımda alamadım bu yüzden:D

Son düzenleme:
kurulu olan akademiyi silip tekrar kursak verir mi globali :D

----------

önceden kurulmuş olan akademilere veriyor :) :alkis

Paylaşmak Güzeldir :)

----------

Dikkat !! : Söylemeyi unuttum. Burdaki görevleri alıp iptal ederseniz birdaha alamıyorsunuz. İptal ediyim sonra yaparım diyenler için söylüyorum. caspiandaki bi charımda alamadım bu yüzden:D

Şimdi ben yukardakileri yapmasam sadece akademi açsam global gelecek mi :)

7. görevi alıp academy açtığında görev bitiyor .
gidip görevi veriyorsun ve globali alıyorsun.

47 LwL de görevi alıp dw caveye gidiyorsunuz.Size bir item veriyor açıyorsunuz. Görev bitiyor.

41-50 arasındaki statı sıfırlıyor.

Bildiğim kadarı ile tam bilmiyorum öyle yazıyordu :D

Boşuna demiyorlar yeni başlayanlar için die ^^ Ksro da da vardı. 52 ye kadarda silah veriyor onuda yapsaydılar keşke ^^

Beyler şu stat sıfırlama görevi ile ilgili bilgisi olan bana özel mesajdan ulaşabilirmi

beyler 41 -50 verıyor stat sıfırlama aama benım 63 lvl wızardım var str verdım 2 kere yanlıslıkla 3+3 =6 str sıfırlamam lazım 63 lvl ıcın olanı yokmudur bunun

Geri