• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bedava Hisse Kazanın Son Günler Günlük 5$ Gelirli

Inception

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
19 May 2009
Puanı
32
Arkadaşlar sizinle GlobAllShare ile para kazanma yöntemini anlatacağım. Benimde 2 gün önce başka bir forumda okudugum yöntem fırsatını buldum paylaşmak istedim.

Globallshare nedir ? Bir sosyal paylaşım sitesi arkadaşlar. Facebook twitter gibi sitelerin önüne geçmeye çalışıyor. Bunu her kayıt olan kullanıcıya hisse senedi vererek yapacağını söylüyor.
Kayıt olduğunuzda size 1 hisse senedi veriyor. Ve sanırım 5 kişiyi davet ettiğinizde bir hisse senedi daha veriyor. Ayrıca siteye her gün girip paylaşımda bulunduğunuzda günlük 1 hisse senedi veriyor.

Hisse senetlerinizi isterseniz satabiliyorsunuz, isterseniz size her ay belirli bir miktar gelir sağlıyor.

bende 2 hisse var isterseniz deneyin üye olun günde 1kez girin yeter

Kayıt oldultan sonra Hesap Ayarları'ndan GAZ-Dunya yazan yerden hisse kazanmayı etkinleştirmeniz yeterli.

Kayıt linki refli: Tıklayınız

Refsiz:
Tıklayınız

not: site yalanda söylüyor olabilir bu yüzden sonra para vermedi demeyin sadece üye olup günde 1kez girin eğer doğruysa ayda 20-30 tl alırsınız enaz şuanda bende 14 tl oldu gelir hisseler kapatılınca para almaya başlıcakmışız yada satıcaz 100tl toplam hissemi ref üye size birşey kaybettirmez 5 ref 1 hisse yapar bana yararınız olur

Son düzenleme:
Para hesabınıza yattımı?Kaç günde yattı?Kesintilimi yattı? Keşke bu deneyimlerinizi paylaşsaydınız :)

Geri