• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bedava JoyPara

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan DeepLune
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

DeepLune

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
21 Nis 2009
Puanı
4
Yanlış duymadınız! Bedava JoyPara kazanabilirsiniz!

“JoyGame yine yaptı yapacağını” dedirtecek bir fırsat ile yine karşınızdayız. Çok seveceğiniz bu sistem ile JoyPara kazanmak çok kolay. Yapmanız gereken markaların anketlerini doldurmak, bir siteye üye olmak veya arkadaşlarınızı bir siteye davet etmek. Gördüğünüz gibi JoyPara’yı bedava almak çocuk oyuncağı. SponsorPay ile başladığımız bu sisteme Matomy’ı da kattık. Böylece daha çok bedava JoyPara kazanma fırsatınız olacak.

◘ Sponsorpay ◘

• Sponsorpay Hepsi Kategorisi
Bu kategoride tüm teklifleri görebilirsiniz.

• Sponsorpay Ücretsiz kategorisi
Bu kategorideki firmalar sizden bir ücret talep etmezler. Sitelerine üye olmanızı ya da bir anketi doldurmanızı talep ederler. Firmaların anketlerini düzgün ve doğru bilgilerle doldurduğunuzda ya da üye olduğunuzda joypara'nız hesabınıza ayrıntılarda yazan süre içerisinde yüklenecektir.

• Sponsorpay Hızlı(Quick) kategorisi
Bu kategorideki teklifler, işlemi gerçekleştirdiğiniz anda hesabınıza en hızlı sürede joypara yükleten tekliflerdir. (20 dakika, 25 dakika vs...)

Bedava JoyPara’ları Yakala! http://bill.joygame.com/Fillup/SponsorPayFrm.aspx

◘ Matomy ◘

• Matomy Tümü Kategorisi
Bu kategoride tüm teklifleri görebilirsiniz.

• Matomy Bedava Kategorisi
Bu kategorideki firmalar sizden hiç bir ücret talep edilmez. Sitelerine üye olmanızı ya da bir anketi doldurmanızı talep ederler. Firmaların anketlerini düzgün ve doğru bilgilerle doldurduğunuzda ya da üye olduğunuzda joypara'nız hesabınıza yüklenecektir.

• Matomy Social Kategorisi
Bu kategoride anlık olarak fırsatlar yakalayabilirsiniz.

Bedava JoyPara’ları Yakala! http://bill.joygame.com/Fillup/MatomyFrm.aspx

BEDAVA JOYPARA KAZANMA / RESİMLİ ANLATIM İÇİN TIKLAYIN

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Ücretsiz kategorisinde "Maalesef şu anda bulunduğunuz ülke için teklif mevcut değildir. Lütfen daha sonra tekrar deneyin." yazısı ile karşılaşıyorsanız, bunun bir kaç sebebi olabilir.
◘ Daha önce Ücretsiz kategorisindeki tüm fırsatları değerlendirmiş olabilirsiniz.
◘ Aynı İP'den başka bir kullanıcı tüm fırsatları değerlendirmiş olabilir. (1 İP'den sadece 1 kez fırsatı değerlendirebilirsiniz.)
◘ İP'niz Türkiye İP'si olmayabilir. (Bu konuda bilginiz yoksa, teknik yardım alınız.)

Son düzenleme:
Günde sadece 1 kere olduğu için çok gereksiz görüyorum..

3 kere bitirdim 1000 jp den 30 hp aldım ve aldığım hp leri tanesini 10 g den satınca 300 g ms para oldu bu parada az değil :)

Tabi güzel aslında. Ama insana sıkıcı geliyor bu reklam olayları.

Geri