• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bedava Sivir + Haydut Sivir Kostümü

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan JeeKi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

JeeKi

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
7 Şub 2011
Puanı
92
launcher%20banner.jpg

Riot Games Türkiye olarak sizlere Facebook sayfamızda bugüne kadar bizlere vermiş olduğunuz desteğe karşılık teşekkür etmek için özel bir hediye hazırladık!

Hem bugüne kadar Facebook sayfamızı beğenmiş olan sihirdarlara hem de bugünden sonra Facebook sayfamızı beğenecek olanlara bu hediyeler oldukça yakın!

Aşağıdaki adımları uygulamanız halinde bu ödüllere herkes sahip olabilecek:

Buraya tıklayarak Facebook sayfamıza gidin
• “Beğen” / “Like” düğmesine tıklayın.
• Beğendikten sonra (veya halihazırda daha önceki bir tarihte beğenmişseniz) “Haydut Sivir” uygulamasına tıklayın (Uygulama, Facebook sayfamızdaki sekmeler bölümünde yer almaktadır)
• Karşınıza gelecek olan ekrandaki kodu kopyalayın veya bir yere kaydedin.
• Bu konuda League of Legends “client”ı içindeki mağazada bulunan Kodlar sekmesindeki boşluğa yazın.

Daha fazla beklemeyin! Sivir şampiyonu ve Haydut kostümü sizi Facebook sayfamızda bekliyor!

Dikkat!!! Bu kod sadece Türkiye sunucusunda geçerlidir!!!

turkiyede 30 level adamı 43-1 yendiğim oldu full nob kaynıyor ( oyuna baslayalı 2 ay anca olmustur )

İP miktarına bakarsak fazla bişey değil ama bu şekilde champ dağıtmaları uygun değil bence.Sonuçta ben Tr açılmadan Olaf alıyorum 1 hafta sonra TR de Olaf dağıtıcaz diyo adam,3 gün önce Sivir aldım Sivir veriyo şimdi de,hiç değilse champ yerine skini bedava versinler daha uygun olur...Karthus için biriktiriyorum onu da dağıtmazlar inşallah :D

Geri