• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Beden Hocam Silkroad için dövdü :D

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan MKA
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

MKA

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
12 Ara 2012
Puanı
22
Bugun okulda güzelce beden dersindeydik , sınıf başkanıydım herkezi sıraya soktum sonra hoca geldi aferin falan dedi onları serbest bıraktı bizde hocayla leptopla Silkroad'a girdik (kendi evimden getirdim hocayla anlasdık) ne güzel oynyorduk falan pvp attık kendisiyile cok övünüyordu. bende Yendim ( Silkroad oynayanlar herkez yanımızdaydı okulun yarısı srocu zaten :D :D ) sonra pat ters ters davranmaya başladı. Bende haydır hocam dedim demeye kalmadı depik sumsuk girişti

şimdi şuclu benmıyım hocamı ?

Dipnot : Hoca bana soruşturma açtı :D :D :D Öğretmene şidden dolayı oda halbukı sadece burnunu kırdım hocanın :S :S

Hee aklıma yeni gelen bir şey var. Neden o arkadaşlarını BP'ye başlatmıyorsun sen :D

Bizde hoca ile silkroad , s4 league vs. oynuyoruz.Zevkli oluyor.Olay senin işe döneceği için biz sadece kervan falan çekiyoruz. :D

hocayla silkroad oynanmaz :D (Bana Silahını vermezsen sözlün 10 ) :D hahaha

hocayı kafaya alıp bağımlı yap karneler dağıtılmadan 1 ay öncede item çar v.s hediye ettinmi dersi verdin demektir tabi başka hocaların oynuyosa matematikçi ingilizceci falan kafaya alırsan 10 numara olur bedenciyi sallabedenden 1 almak bile yetenek ister :D

Bende okula laptopu götürüyorum Pes 2013 atıyoruz sınıfça :D Bir zevkli oluyor hele projeksiyon odasında dev ekran :D

aynen 3 laptop 6 oyun kolu ile 2012-2013 pes turnuvaları süper eğlenceli geçiyor :D
hahah sadece bizde değilmiş demekki :D Cuma günleri 10 saatlik bölüm dersinde sabah oturup akşam kalktığımızı biliyorum,akşam eve zombi olarak dönüyoduk :D Yaklaşık 10 kişilik bi grup oynuodu ama hocanın diline ben düştüm oyuncu tayfa die :D Bakalım sözlüye nasıl etki edecek :D

Geri