• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bedük - Koyver Kendini

Müthiş ya bu zamana kadar hiç bedük dinlemedim taki bu şarkısını dinleyene kadar

Bu şarkıyı Bedük'ten Bumerang Ödüllerinde canlı olarak dinledim ve az önce de bu videodan dinledim, emin olun canlı versiyonu bu versiyondan bin kat daha güzel ve hareketli.

Herkes şarkıyı çok beğenmiş ama canlı versiyonunu bir duysanız bir daha bu klipteki şarkıyı dinlemezsiniz arada dağlar kadar uçurum bir fark var.

Ben normalde sessiz sakin birisiyimdir ama bu şarkının canlı versiyonunda kendimden geçtim hoplayıp zıplıyordum yerimde :D

Yani demem o ki, Bedük konseri olursa yakınlarınızda mutlaka gidin ve dinleyin o zaman anlayacaksınız ne demek istediğimi.

Geri