• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Beğendiğim Sözler

ProofStriker

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
18 Şub 2013
Puanı
18
Arkadaşlar baktım forumda yok bende hoşuma gidenleri yazıyım dedim.

Herzaman kullandıgım kelime,
Özenen değil, özendiren olun! Alayına gitmeyin, kendinize gelin ;)

Tesadüf bir başlangıçtır, finali sen oynarsın perdeyi kader kapatır.

Hafızamdaki geçmişe dair ne varsa silebiliyor muyuz ? Parası neyse vericem bak .

Biri bana geç cevap veriyorsa benimde ona geç cevap vermem gerekir ama dayanamıyorum işte napayım :/

Ne kadar cool olursan ol, kına gecende "Yüksek Yüksek tepelere" çalacak.

Mesaj yazıp gönder tuşuna bastıktan sonra 'son kararın mı?' diye sormayan telefonlar olmadığı sürece daha çok pişmanlıklar olur.

Favorim:
Erkeğe iki kadın verseniz.. zeki, kültürlü, akıllı olanı değil,
güzel memeli olanı tercih eder.

önemli olan duyguları ispatlamak değil, önemli olan güven sağlamak.

Canım giderken egonuda paket yapayım mı? ---- :D

İkimiz huzurlu olalım yeter. Mükemmel olma çabasına girmeye hiç gerek yok :)

Tır şöförü bile senden hızli mesaj atar.

Eğer değer veriyorsan bunu hissettirmelisin. "sana değer veriyorum" demek yetmez çünkü.

Cebimde ne vizem var altımda ne arabam var . Hala kendı'den salla dınlıyorum :D

Kıskançlıkta Master yaptım diyorum da inanmıyorlar bana :D

Bazı insanlar var, onları seveni bile sevmiyorum. Öyle bi nefret.

Her dakikamı seninle harcamak istedim.Tüm fotoğraf makineleri bize çalışsın istedim

Kazağını parmağına kadar çeken kızlar, slm.

Not: İsteyen Kullanabilir,
Sen bakma bu kadar hüzünlü şeyler yazdığıma, ben çok gülerim. Ve gülerken hiç kimse yalan olduğunu anlayamaz..

Son düzenleme:
İdrak-ı maali bu küçük akla gerekmez, zira bu terazi bu kadar sikleti çekmez.
Ziya Paşa

Ben eski imzamdaki sözü çok severim :)
Söz bilirsen söz söyle, sözünden ibret alsınlar. Söz bilmezsen susta, seni bir adam sansınlar.
ve Bak şu çeşmeye su içecek tası yok.
Kırma insan kalbini, yapacak ustası yok.

Son düzenleme:
Dünya Güzel Olsaydı Doğarken Ağlamazdık,Yaşarken Temiz Kalsaydık Ölünce Yıkanmazdık...

Üstad Necip Fazıl Kısakürek...

Sovyet ordusunda geri çekilmek ileri gitmekten daha çok yürek ister. (Stalin)

Yazarlar insan ruhunun mühendisleridir. (Stalin)

Beni görmek demek behemahal yüzümü görmek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu kafidir. [Gazi Mustafa Kemal Atatürk]

[h=1] “Do not argue with an idiot they drag you down to their level and beat you with experience.”[/h]Aptallarla asla tartışmayın. Sizi önce kendi düzeylerine çeker, sonra da tecrübeleriyle yenerler

Geri