• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Beleş Battlefield 3

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan StarScrew
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

StarScrew

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
28 Nis 2009
Puanı
4
Beyler bilenler geçenlerde Battlefield 3 ' ün standart versionunu Origin bedava veriyordu . Bende indirdim şuan rankım 8 fakat COD serisinde 55 olma için bi hack vardı acaba bunda da bi hack varmı adamlar tek atıyo bana ben yarı şarjor boşaltıyorum öldürmek için bilen varsa yardım etsin lütfen ?

Öldürmek için hack var ama parayla ve hesabın anında banlanıyor duvar arkası gösteren wallhack var onu kullanabilirsin

GT-I9500 cihazımdan gönderildi

----------

Ayrıca en başlarda ölmen çok normal çoğu silahın açık değil ve adamlarda bütün silahlar açık olabiliyor.

GT-I9500 cihazımdan gönderildi

Tamam ilk başlarda ölmeye kabulum ama COD ' da bi hack vardı direk yapıyodun 55 yapıyodu yani hatırlamıyom max leveli 55 ti heralde ama bunda da var mı acaba öyle bi hack diye soracaktım ?

Tüh ya yine de eyvallah yavaş yavaş kasıcaz o zaman yalnız bu oyun çok fena sarmaya başladı hele de laptopu LCD'ye bağlayınca koskoca ekran ses sistemiyle yaralanınca kendim yere düşüp su içip kalkıyorum o derece artık :)

Geri