• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Beleş kostüm #2 (beleşçiler içeri )

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Yasakani
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Yasakani

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
24 Nis 2009
Puanı
33
Evet yeni bir beleş kostüm konusuyla daha karşınızdayım :D bu sefer muhafız lux kostümünü beleşe alabilirsiniz yapmanız gereken 25 TEMMUZ PERŞEMBE günüden itibaren şu sayfayı beğenip kostümü kapmak https://www.facebook.com/LoLSampiyona

Son düzenleme:
Türkün gücü işte :D saat 23.59 dan beri girilmiyor en sonunda durdurdular kod dağıtımını :D adam 257 tane kod almış hepsini paylaştı nasıl bir aç gözlülüktür anlamadım :D

riot tr nin yaptığı saçma işler nasus kod alalım dedik 5 kere bana kullanılmış kod verdı 1saat de siteye girmeye çalıştım madem yapamıcan verme abi kod

adam seçilmiş kişi :D bide 15 dk da 6k dan fazla yorum aldı helal olsun :D

ben vallahi dün gece aldım çökmeden önce şimdi alamıyor millet abanıyorlar siteye:D

Geri