• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Belirli silkroad sitelerine girmiyor

sonberkant

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
5 May 2009
Puanı
11
selamun aleykum beyler belirli silkroad prv server sitelerine girmiyor oyunda 500 600 kıişi felan giriyor ama tek ben giremiyorum ne launcher acılıyor ne site admin ile nabarsak yapalım olmadı hotspotlada girilmiyor ipmde sorunmu var bi yardım edermisiniz ya

girememenin tek sebebi senin ip banın olmam oyun sahibi büyük ihtimal bi cacık bilmiyordur. :D

Google'a "manuel olarak ip girmek" yaz. Sana gerekli cevabı orası sağlayacaktır.

Geri