• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Ben geldim :)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan SkyNight
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

SkyNight

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
3 May 2010
Puanı
76
Selamunaleyküm Oncelikle arkadaşlar 1.5 senedir maxigame forum'a girmiyorum bi turlu kısmet olmadı silkroad bozuldugundan beri artık hiç bir oyun tad vermıyor eskiden yınede kovalardık sımdı tamamen oyun gıtmıs eskiyi özlemek ayrı bı dert maxigame forum'daki tum kardeslerimide ayrı bı özledım birlik olup bırseyler arardık yada çözerdik yada bi serverde baslardık zszc' ecsro zamanlarında cok guzel gunlerdi bu siteye her girdiğimde eski gunler her zaman aklıma gelıyor.

Son düzenleme:
öncelikle hoşgeldin. keşke video paylaşmasaydın.. İçim bir acayip oldu.. Dw e'de thief-hunter hiç boş kalmazdı.. Ve ecsro fembria candır :D IIIIIIIIIIIIII gelmeyeydi iyiydi :D
bari isro 'dan bir video da ben atayım.

Allahtan rahmet, mekanın cennet olsun diyerek söze girdiğim, uğur'un (athenste ve Belki de serverın en güçlü adamı uqur_tr'nin) videosunu paylaşayım.. Aslında Ballı ile olan videosunu bulsam iyi olacaktı..

Son düzenleme:
hoşgeldinn malesef bütün zevkımızın içine o vsro dosyalarının paylaşılması etti gerçekten o paylaşanların allah bin belasını versin hem joymaxın hakkını yediler hemde bizim zevkimizi bitirdiler....

Geri