• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Ben geldim

-NoPasaran

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
28 Ağu 2009
Puanı
56
---------------------------------------

Son düzenleme:
---------------------------------------

Son düzenleme:
Açıkçası hayatım istediğim gibi gitmedi kız arkadaşım gitti sınavlarım kötü geçti bir sene daha takılıcaz hayat kötü çok fazla içki kullandığımı ailem öğrendi yapmam dediğim çok şey yaptım ama kötü bir düşüş oldu

walla kardeşim o kız konusu sen bana sor ama sana diyeğim birşey var iradene sahip çık içki sigara alkol bunları sen istemediğin sürece yapmazsın hayatı kazanmak istiyorsan azmedip çalışacaksın koşturacaksın bir kız yüzünden veya başla nedenlerin seni yıkmasına izin vermiyeceksin verirsen sen kaybedersin

bak benim çocukluktan beri sevdigim kız onu canımdan çok sevdim ne oldu ben kaybettim o kazandı anladımki bu ölümlü dünyada herşey yalan gerçek olan ölüm ve hesab günü o yüzden aileni gururlandır onlar seni büyütüp sana emekler harcadı sende onları gururlandır..

Geri