• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Ben Ne Zaman Evlenecem :)

Videonun sonunda sibel meriç videosu dikkatimi çekmedi değil hani. :pispis

Okan Bayülgenin bu konuda çok haklı olduğu bir eleştiri var. Erkekler kadınlaşıyor, kadınlar erkekleşiyor arkadaşlar. Benim bildiğim bu tür evlenmek için ağlayanlar her daim kadınlar olurdu ama şimdi durum bundan ibaret.

Okan Bayülgenin bu konuda çok haklı olduğu bir eleştiri var. Erkekler kadınlaşıyor, kadınlar erkekleşiyor arkadaşlar. Benim bildiğim bu tür evlenmek için ağlayanlar her daim kadınlar olurdu ama şimdi durum bundan ibaret.

Elemanın akli dengesi yerinde değil gibi ayrıca bu zekayla nasıl askerlik yaptırmışlar onada şaşıyorum geçen beni çağırdılar salona bi baksana şuna dediler seyrettim tanıyorum bu elemanı. :D

Geri