• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

“Bende Özledim” Final Yapıyor

Baykaahkahaa

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
11 Kas 2012
Puanı
32

Fenomen olan “Leyla ile Mecnun'’ dizisi TRT tarafından yayından kaldırılınca hayranları büyük tepki göstermişti. Ardından aynı ekip bu kez Star Tv'de “Ben de özledim” adlı diziye başlamıştı. Ancak yeni dizi beklenen ilgiyi görmedi ve 13. bölümde yayından kaldırılma kararı alındı.
Eflatun Film dizinin ekranlara veda edeceğini twitter hesabından böyle duyurdu ;

Sevgili Arkadaşlar, Ben de Özledim 13. Bölümüyle veda ediyor. Herkese çok teşekkürler. Siz yine'de dağılmayın!

bende özledim dizisinden herkes; leyle ile mecnun daki potansiyeli başarıyı bekliyordu. Kısacası uzun sürmemesi normal. bence leyla ile mecnun'u başka bir kanalda devam ettirmeliydiler fakat onun da finalini söylediler. Şuandan sonra hangi proje olursa olsun; herkes bu kadro ile leyla ile mecnun'daki başarıyı bekleyeceğinden tutamayacaktır.

Gayet başarılı bi yapımdı bence. İlk 2 - 3 bölümün günahı olmaz hadi pek güldürmedi kabul. Ama gittikçe güzelleşmeye başlamıştı. Yazık oldu.

Abi star tv'de reytingin iyi olmazsa kanal'da durdurmaz seni reyting yüzünden kaldırılıyor. Star tv'nin internet sitesine girin dün yayınlanan bölüm sadece internet üzerinden 760 bin kişi tarafından izlenmiş. Adamların bir suçu yok suç bizim bende dahil artık dizileri internetten izliyoruz böylede olunca kanallar tv'den kaldırıyor.

Geri