• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Beni gerçekten etkiledi bu film! (İzledikten sonra yorumlarınızı bekliyorum.)

ibosivas58

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
26 May 2009
Puanı
22
Öncelikle konuyu açmamın sebebi gerçekten sizlerinde ne düşündüğü merak etmem. Bugün yine her zaman ki gibi bir film izleyeyim dedim ama beni derinden etkileyen Ghajin listeden bir kademe düşürdü diyebilirim.Filmi izleyin arkadaşlar dilerseniz tabi sonra filmin özetini yorumları bekliyorum gerçekten.Filmi tek izleyin lütfen ne demek istediğimi anlıcaksınız.Filmin ismi ''OldBoy'' Türkçe olarak İhtiyar Delikanlı izleyenler olmuştur diye düşünüyorum ve bekliyorum..
A2vmPr.jpg

Son düzenleme:
2003 te çıkan mı 2013 te çıkan mı ?(Türkiye'de 3 Ocak 2014 te yayınlanmış)
Bu mu;

ihtiyar-Delikanli-Oldboy-izle_zps39a7a709.jpg

Bu mu;
AoSPval.jpg

Son düzenleme:
2003 orıgınal ama benim izlediğim 2013 çıkan olanı izlemeni tavsiye ederim.

Arkadaşlar teşekkür ederim ne demek istediğimi buraya niye konu açtığımı anlıcaksınız yani açma gereği duydum filmin son kısmında.

Son düzenleme:
oha be abi nasıl bi kurgudur bu filmin son 10 dakikasını oha diyerek izledim yeminle şiddetle izlemenizi öneriyorum

2013 versiyonunu boşverin ama 2003 versiyonu efsanedir söylemeliyim 2013 versiyonunu sevdiyseniz eminim ki 2003 versiyonunu izlememişsiniz demektir :) 2013 versiyonun sonunu dahi getiremedim çok kötü.

2013 versiyonunu boşverin ama 2003 versiyonu efsanedir söylemeliyim 2013 versiyonunu sevdiyseniz eminim ki 2003 versiyonunu izlememişsiniz demektir :) 2013 versiyonun sonunu dahi getiremedim çok kötü.

2013 versiyonu kötümü kardeşim yanlışın var sanırım 10 numara film :)

2013 versiyonu kötümü kardeşim yanlışın var sanırım 10 numara film :)
2003 deki yapımı izledikden sonra beni pek açmadı yeni film belkide 2003 ün oldboy unu gözümde çok büyüttüğüm içindir beklentilerimi karşılamadı anlayacağın bu yapımla eski filme sanki ihanet etmişler gibi geldi yapımcısını oyuncusunu tokatlamak istiyorum :D

Oha oha oha ben böyle film izlemedim o kız kendi kızı çıktı ya la :D Oha diyorum başka birşey demiyorum arkadaş çok güzel film ohaaaaa

Film cok güzel ama sağolsun spoiler veren arkadas sayesinde filmin belli bi yerinden sonra az cok kimin ne oldugunu tahmin edince bi zevki kalmadi :drym:

Geri