• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Benim Adım Cafer 7 Yıl Sonra

yaşıyomuymuş ben bi köşede vurup öldürürler diye düşünmüştüm :D

neyse zaten öğrenmem yakındır 150 deyim

Yakın mı?:haha :haha Tobi'nin kimliği anime'de daha açığa çıkmadı. :D Biz manga'dan öğrendik. Anime çok yavaş. :ent

Tobi'nin asıl kimliği RİN! Erkek olup dünyaya savaş açtı.:wy:

:pispis :pispis

Şaka Maka Tobi'nin gerçek kimliğini spoiler içine alayım. Açar mısın açmaz mısın sana kalmış. Açtıktan sonra güler misin ağlar mısın gene sana kalmış. :D :D

Tobi'nin gerçek kimliği; Uchiha Obito. Yani Kakashi'ye sol gözünü veren kişi.

Obito_Uchiha.jpg

Kim olduğunu öğrendikten sonra birde bu video'yu izle. :D

Video görünmüyorsa;

Son düzenleme:
ben biliyordum zaten bunu

----------

demek yazar iyice içine ediyor animenin iyi ozaman naruto da ölsün biz gidelim :drym:

ben biliyordum zaten bunu

----------

demek yazar iyice içine ediyor animenin iyi ozaman naruto da ölsün biz gidelim :drym:

Merak etme. Manga'da bu durumu düzeltti Kishimoto. Tobi'yle olanlar ile ilgili herşeyi açıkladı. Ağa istersen sen Shippuuden'i bırak. Manga'dan başla. :ent Ben öyle yaptım ve 530'dan 644'e 4.5 saatte geldim. Shippuuden çok fazla flashback ve fiil bölümler içeriyor. Daha adam akıllı ilerlemedi.

Son düzenleme:
Geri