• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Benim Uydurduğum Sorular

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan SpLash
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

SpLash

Evet Arkadaşlar bu konuda kendi uydurduğum beyin sorularını sorucam sizlere

Soruları Bildikçe Yeni Sorular Soracağım

Şimdi Bir Uçak Hayal Edin ve teröristler baskın vermiş uçağa ve uçakta 15 kişi var sizle beraber tam 15 kişi herkesi teker teker öldürüyorlarSadece 3 kişi kalıyor sen ve 3 kişi sizi Kelepçe ile uçağın kapısına kilitliyorlar. ve uçakta bomba var ne yapıp kaçabilirdiniz
Ayrıca Uçakta Bir Paraşüt var ama paraşüt uçağın diğer ucunda

Soru: Eğer Kelepçeyi Açarsanız Kapıda açılıyor öyle bir sistem yapmışlar ordan kurtulmak için ne yapmanız gerek
Elinizde Sadece Anahtar Var açmak için Ama açarsanız kapıdan aşağı düşceksiniz
ikinci malzeme Kemer kapıdan nasıl kurtulursunuz + olarak bomba kurulu ve 10 saniye içinde patlıycak onu durdurmanız gerekir
bomba 3 adım ötenizde

Ayrıca uçaktaki yaralılarıda kurtarmanız gerekir

BOMBA ŞİFRESİ 1996 Bunu nasıl çözceğinizi göstermek için söyledim

Düğme Falan Yok hiç bişey yok ayrıca gülmekten öldüm düğmeye basardım zaaaa :D

Masanin üstüne Cıkıp Anahtarı oynatırdım sonra dizlerime kadar gelicek mesafeden zaten bıçaklar geçiyor masanın ayaklarını keserdi sonra masanın ayaklarını alıp pervaneyi durdururdum sonra anahtarı alıp çıkardım
zaa Oldumu :D

Masanın üzerinde tuzaklar yoktu sadece odada tuzaklar vardı duvara dokunduğunda falan

Yeni soru Eklenmiştir.

Şimdi Bir Uçak Hayal Edin ve teröristler baskın vermiş uçağa ve uçakta 15 kişi var sizle beraber tam 15 kişi herkesi teker teker öldürüyorlar tek bir rehine olarak siz kalıyorsunuz Ve sizi Kelepçe ile uçağın kapısına kilitliyorlar. ve uçakta bomba var ne yapıp kaçabilirdiniz
Ayrıca Uçakta Bir Paraşüt var

Soru: Eğer Kelepçeyi Açarsanız Kapıda açılıyor öyle bir sistem yapmışlar ordan kurtulmak için ne yapmanız gerek
Elinizde Sadece Anahtar Var açmak için Ama açarsanız kapıdan aşağı düşceksiniz
ikinci malzeme Kemer kapıdan nasıl kurtulursunuz

Evet İlk Olarak Tek Elimle Kemeri CıkArtır Paraşütü Alırdım sonra Giyerdim Sonrada anahtarla Kelepçeyi Açardım Ucardım WOWOWOWOWOWO Coşardım..

yada Bismillah Çekip Kapıyı Acardım Allah yardım eder Denize Düşerdim

Bnce cok abartmıssın :D Soruda cok ımkansız gorulcek seyler war , 10 saniye suren war dıosun ve hem kendini kurtarıcaksın (nası olucaksa :D) hem de ucaktakı dıger yaralıları :D Bnce teroristler blöf yapmıstır , kelepceyi cozunce kapı fln acılmıcak yanı amacları korkutmak :D Ya da soyle dıyım bız kelepce acılınca kapının da acıldıgını ne bılıoruz ? Eğer bazı ipuçlarıyla bu kanıya vardıysak ordan da ne yapar eder cıkarız rahat ol :D

Çözüm İlk Önce Kemeri Bombaya sallarsınız ve bombayı durdurursunuz şifreyi yazarak ardından kemer ile bagaj konulan yere bağlarsın kapıyı anahtar la açarsın sonra kemer ile içeri çekersin kendini ardından pilot yerine gidip uçağı indirebilirsin. XD

Geri