• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Benimle Sorunu Olan Varmı

Benim yok, seni ne kadar yakından tanımasamda forumdaki üslubun kişiliğini ortaya koyuyor zaten.

Ancak böyle bi konu nerden çıktı? :)

konu açılmışken benle ilgili sorunu olan var mı lan sizce nası biriyim :D

Tipini sevmedim sorunum var artık senle.

Şaka şaka tanımıyorum bile seni :P

öhööö bunların hepsi özenti yaa :D 2011'de off-topic yeni kullanılmaya başlarken bende böyle konu açmıştım %90 seni tanımıyorum demişti :D

Adını vs. bilmemiz önemli değil.
MaxiGame'ye verdiğin desteği ben biliyorum.

Bu arada üslubun güzel efendi efendi takılıyoruz işte.

Beğeniyorum üslubunu :ent

ahh kerim ahh kim uyduruyor bunları canım benim :D senin gibi insanlarla oyunla kalmayıp real'de de konuşmak isterim. Kim dediyse iyi dememiş :D
ByKuzgun - Yunus :)

ahh kerim ahh kim uyduruyor bunları canım benim :D senin gibi insanlarla oyunla kalmayıp real'de de konuşmak isterim. Kim dediyse iyi dememiş :D
ByKuzgun - Yunus :)

way yunusumm facen varsa özelden ver kardeşim kismet olursa realden görüşürüz :) haklısın kardeşim millet insanlıktan çıkışmış artık :D

----------

Adını vs. bilmemiz önemli değil.
MaxiGame'ye verdiğin desteği ben biliyorum.

Bu arada üslubun güzel efendi efendi takılıyoruz işte.

Beğeniyorum üslubunu :ent

Teşekkür Ederim Kardeşim ALLAH Razı olsun :)

Geri