• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Berbere istenen saç modelini tarif etmek

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan ilker
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

ilker

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
20 Nis 2009
Puanı
37
Yok abi ya ben beceremiyorum yada berberde sorun var
her seferinde tamam tamam iyi böyle diyip kalkmak zorunda kalıyorum.

hele ki orada bi çizgi var düşman başına onu doğru yerden çizdirmesi çok zor

şu saç modelini nasıl tarif edersiniz.
aylakkarga-Erkek-kisa-sac-modelleri-2016.jpg

aylakkarga-Erkek-kisa-sac-modelleri-2016-3.jpg

Favori hareketim :D sonra da ben yapayım sen anlat demişti birisi

kuaför sorunu var bi tutturamadık kuaförümüzü kendi kuaförüm dükkanı taşıdı gitti istanbuldan Samsuna

Ahh Murat Kuaför seni çok özlüyom nolur geri döğğn .

Ben de yeni bir yere taşındım. 7-8 senedir aynı kişiye tıraş oluyordum ama taşınınca o biraz uzakta kaldığı için herşeyi göze alarak çevredeki tanımadığım ilk bulduğum berbere daldım. Sonuç adam beklediğimden iyi iş çıkardı :))

Aslında bazı şeyler alışkanlık ve takıntı meselesi, yoksa bazı istisnalar hariç her berber üç aşağı beş yukarı sen istediğini anlatabilirsen eğer tatmin edici tıraşlar yapabilir.

Ben en ucuzuna gidiyorum. Sigaraya 12.5 verıyorum ama berbere verdiğim para koyuyor. Bakın ben buraya yazıyorum 15 sene sonra göbekli amca olurum ben.

15 yıldır aynı berbere gidiyorum 3 kere dükkan değişti ama ben yinede aynı yere gidiyorum, forever benim berber :D

İstediğin modelin resmini göster. Eğer berber işinde yetenekliyse zaten aynısını yapar. Bende 3-4 senedir aynı berbere giderim ve ilk gittiğimde istediğim modelin resmini bir kere göstermem yetmişti. Artık koltuğa oturur oturmaz hiç bir şey sormadan ya da söylemeden saç modelimi istediğim gibi yapıp geçiyor.

Modelin adi Klasic under cut yapar sanirim bir puffy degil

Son 8 yıldır aynı berbere gidiyorum bazen sakat traş ediyor ama olsun diyorum. Hiç olmadı 3 numara yapıp keyfimize bakıyoruz :D

Ben en ucuzuna gidiyorum. Sigaraya 12.5 verıyorum ama berbere verdiğim para koyuyor. Bakın ben buraya yazıyorum 15 sene sonra göbekli amca olurum ben.

berbere gitmemek için saçımı uzatıyorum sıgara pahalı olduğu için içmiyorum hangimiz daha mezarcı tartışmayalım :D :D

• Telefondan gösterebilirsin saç modelini

- - - Güncellendi - - -

13123123123

- - - Güncellendi - - -

12312312312

3 senedir sakaryadayım koyun gibi kesiyorlar en ucuzundan en pahalısına kadar :D gözünü seveyim Giresundaki berberimin

Geri