• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Berberler Farklı Bir Dilde Mi Konuşuyor?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Lisra
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Lisra

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
5 May 2012
Puanı
45
veya o şekilde mi anlaşıyorlar. Hepsinde görme veya işitme problemi mi var? kaç yıldır çözemedim. Saçım biraz uzamıştı gittim berbere, baya gençti 25 yaşlarında falan. Dedim "abi saçları kısalt, aman gözünü seviyim çok dibine girme 2-3 santim kısa olsa yeter". Adam bir kesmeye başladı 2-3 santim saç kaldı. Tıraş esnasında gözlük olmayınca net göremedim bir şey de söyleyemedim. Söylesem ne olacaktı ki. Bir tarafı uzun diğer tarafı kısa mı olacaktı? Kaç saattir buna sinirliyim. Ben bu saçı nasıl uzatabilirim? Tanıdığım bir abla "sürekli saçını ıslat çok hızlı uzar, ben kemoterapi gördükten sonra yaptım 1 ayda 5-6 santim uzadı" dedi. Deneyeceğim, başka önerileriniz var mı.Ayrıca bu olay için yarın gidip berberle tartışmayı da düşünmüyor değilim.

demekki seni küçük görüyor kardeşim bizde küçükken yaşadık bunu bi tane koduğumun berberi vardı direk okul traşı diyorduk 4 yada 5. sınıftaydım koydu tası bok gibi yaptı kafayı gönderdi eve :D şuan tabi öyle değil fakat senin boyunda uzundu yani seni çocuk görmeside saçma aslında tavsiyem berberini değiştir

Oğlum bendede aynı sorun var, bayramdan önce gittim dedim ki abi yanları yine kısalt üstlerden 1-2 cm al yeter dedim, tabi gözlük yok göremiyoruz adam almış almış 1-2 cm al dedım 5 cm almış iğrenç oldu şimdi uzamasını bekliyorum.

Hacı o ayna faklı gösteriyor valla o anda kısa değilmiş gibi geliyor duştan bi çıkıosun öyle anlıyosun olanları :D Eskiden bende çok çekerdim berberimi değiştirdim uzun zamandır aynı berbere gidiyorum allahtan ne demek istediğimi anlıyor sen raad ol diyor takılıyoruz :D Berberinden hoşlanmıyorsan değiştir bence veya gidince orda kendi traş olduğun adamı bekle.

BLOGbDxCcAAQ-rS.jpg:large

demekki seni küçük görüyor kardeşim bizde küçükken yaşadık bunu bi tane koduğumun berberi vardı direk okul traşı diyorduk 4 yada 5. sınıftaydım koydu tası bok gibi yaptı kafayı gönderdi eve :D şuan tabi öyle değil fakat senin boyunda uzundu yani seni çocuk görmeside saçma aslında tavsiyem berberini değiştir
Bir arkadaş tavsiyesi üzerine gittim bir daha gitmeyecem. Başka bir berbere gitmiştim sağ taraf uzun sol taraf kısa oldu saçın. Diğer berber saçı çok kötü kesti. Adam akıllı berber bulsam güzel olacak.

Bir arkadaş tavsiyesi üzerine gittim bir daha gitmeyecem. Başka bir berbere gitmiştim sağ taraf uzun sol taraf kısa oldu saçın. Diğer berber saçı çok kötü kesti. Adam akıllı berber bulsam güzel olacak.
ne bileyim babanla felan git bi tavsiye felan versin ? çünkü benim bi kere babam geldi o tas kafa yaptıktan sonra adamlara baya laf atdı berberide değiştik yani kısacası ya seni çocuk gibi görüyor yada harbiden çıraklıktan direk rütbe atlayıp oraya gelmiş önüne gelen berber oluyor zaten dikkat edinde neslimizin wolftimcileri ilerde berberimiz olmasın :D

allahtan v-pills demedi bunada şükür :D
madem konu amacından saptı benim six packleri gösterme zamanım geldi :D oluyor dime lo daha 1.5 hafta oldu diyet ve sporu uygulayalı :D

DİKKAT AĞIR DERECEDE KAS İÇERİR !
HEMDE ÇOK AĞIR FENA ! :(
FGRr1ZL.jpg

elimdeki damarlanmayı elizabeth yengeye borçluyum teşekkürler elizabeth <3

madem konu amacından saptı benim six packleri gösterme zamanım geldi :D oluyor dime lo daha 1.5 hafta oldu diyet ve sporu uygulayalı :D

DİKKAT AĞIR DERECEDE KAS İÇERİR !
HEMDE ÇOK AĞIR FENA ! :(
FGRr1ZL.jpg

elimdeki damarlanmayı elizabeth yengeye borçluyum teşekkürler elizabeth <3

fotoşop beyler inanmayın.

Caner kardeş bence sixpack yerine bunu yap
e3wnn.jpg

Daha güzel durur

hata senin biladerim.
ben kendi mi bildim bileli murat agama saçlarımı kestiririm.
ben ona model hiç söylemem o duruma göre hareket eder kafasına göre kışın uzun tutar yazında kısa .dediğim gibi ben koltuğa oturduğumda ağzımı bile açmam o ne isterse onu keser.
sürekli berber değiştirme.

hata senin biladerim.
ben kendi mi bildim bileli murat agama saçlarımı kestiririm.
ben ona model hiç söylemem o duruma göre hareket eder kafasına göre kışın uzun tutar yazında kısa .dediğim gibi ben koltuğa oturduğumda ağzımı bile açmam o ne isterse onu keser.
sürekli berber değiştirme.
Abi 5 yıldır aynı berbere gidiyorum, her berbere gittiğimde nasıl keseyim? Abi aynısından kes diyorum, hee tamam diyor. Senin berber çözmüş senide bizimkinde tık yok. :D

Valla aynıyım bende.Esnemi topla derim şaçımı üçe vurur.Yanlardan al derim enseyi toplar.Geçen ara makas attırdım nasıl atmışsa bütün şaçlar aynı hizaya gelmiş.:thr:

Geri