• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Beşiktaş'ın UEFA Şampiyonlar Ligi Rakibi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan 23onur23
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

23onur23

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
24 May 2011
Puanı
0
İsviçre'nin Nyon kentinde, Türkiye saatiyle 13.00'te düzenlenen kura çekiminde seribaşı olmayan Beşiktaş, seribaşı takımlar içindeki en güçlü takım olan Arsenal'le eşleşti. Siyah Beyazlılar ilk maçı 19 Ağustos Salı günü Türkiye'de oynayacak.

Beşiktaşın bu turda pek şansı yok.Arsenal bu sene çok hırslı üstelik.Zaten Beşiktaş için şuan en iyisi Uefa'da oynamak.Başarı gelecekse Uefa'dan gelir anca.Şampiyonlar ligi takımı değil daha Beşiktaş.Ama futbol bu belli olmaz İnşallah geçeriz bu turu diyelim. :)

İnşallah geçeriz kardeşim.Arsenal bizden daha iyi olsada ben güveniyorum Beşiktaş'a.

Tebrikler, amaca ulaşır umarım.

Moderatörün son düzenlenenleri:
Ne kadar acı olsada Arsenal Beşiktaş'ı harcar.

Geri