• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Beyler Acil Bakın Sınıf Geçme Yönetmenliği Hakkında

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Enomia
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Enomia

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
24 Ocak 2012
Puanı
1
Beyler bu sene sınıf geçme işi nasıl oldu bilmiyorum bileniniz varsa bir ilgileni versin benimle,

İlk dönem dil anlatım 60 ikinci dönem 45 eski sisteme göre kalıyordum böyle olunca fakat bu sene ki yönetmenlikte iki dönemin aritmetik ortalaması 50 olunca geçersin falan diyor bileniniz var mı ben şimdi kaldım mı bu dersten geçtim mi ?

Not: Lise Son

Son düzenleme:
geçme notu 50 olması gerek senınde 45 miş hocaya yalvar yakar yoksa kalıyorsun.

yanlış hatırlamıyorsam kırmızı olarak geçiyordu ve kalıyordu valla bende hatırlamıyorum dedıgın gıbıde olabılır.

Geçiyorsun kardeşim ortalaması 50 üstü olduğu için :D

Örneğin; İlk dönem Dil ve Anlatım dersi ortalaman 45. 2. dönem bunu 55 yapmak zorundasın ikisinin toplamı 100 olmak zorunda. sen bunu 55 yapmayıp 50 yaparsan kalırsın.

Şimdi aslında tam olarak şöyle;

Dil anlatım baraj ders fakat genel not ortalaman sınıfı geçmene yetiyorsa dil ve anlatım dersinden sorumlu olarak geçebiliyorsun diye biliyorum... Tabi kaçıncı sınıf olduğunu bilmediğim için böyle yazdım. Şayet son sınıfsan ve dil anlatım dersinden kaldıysan sanırım sorumluluk sınavlarını beklemen lazım ve sorumluluk sınavlarıda bir kasımda birde nisanda yapılıyor artık. Yani son sınıfsan 1 senen yanacak üniversiteye gidemezsin. Tabi devlet ağustosta 1 kurtarma sınavı yapabiliyormuş eğer bu kurtarma sınavı olursa yine şansın var. Fakat dediğim gibi son sınıf değilsen ve ortalaman sınıfı geçmene yetiyorsa dil ve anlatım dersinden sorumlu olarak geçebilirsin...

bir ara böyle bir muhabbet geçti ikinci dönem elli altı olamaz falan diyordu hoca atıyorum ilk dönem 40 olabilir ama 2. dönem 40 olamaz

Örneğin; İlk dönem Dil ve Anlatım dersi ortalaman 45. 2. dönem bunu 55 yapmak zorundasın ikisinin toplamı 100 olmak zorunda. sen bunu 55 yapmayıp 50 yaparsan kalırsın.
yani benim ki ilk dönem 60 ikinci dönem 45 olduğu için 105 ortalaması 52,5 eder geçtim yani?

Banko geçiyorsun ya yeni sistem böyle istersen ilk dönem dil anlatımın 0 olsun 2. dönem 70 se geçiyorsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri