• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Beyler Ateşler içindeyim

Unleashed

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
31 May 2012
Puanı
4
Beyler hava çok sıcak ondan mı bilmem ama yarı çıplak yatağa giriyorum aspirötörde açık, 3-4 saat uyuyorum sonra kalkıyorum tekrar ve ter içindeyim

sıcaktandır kardeşim ben klima çalıştığı halde uyurken terliyorum :)

Kendin söylüyorsun ''Hıvı çık sıcık'' İşin esprisi bir yana 100 yılın en sıcak dönemini yaşıyoruz.

Kendin söylüyorsun ''Hıvı çık sıcık'' İşin esprisi bir yana 100 yılın en sıcak dönemini yaşıyoruz.

Öyle böyle değil ya hiç yaz yaşmadım desen sözün kafi PC başında sular akıyor üstümden resmen yapış yapış bi de oluyorum Tşört yok bi de

Sadece sende olan bir durum değil dostum ben uyku yüzü göremedim kaç gündür gözüm dalıyor 3-4 saat o kadar terler içinde uyanıyorum tekrar gözüm dalıyor tekrar uyanıyorum böyle garip bir durum yaz çok kötü vurdu bizi.

yazla alakası olsada tam olarak o yüzden değil terlemeyi düşündüğün an terlemeye başlarsın.Bendede aynısı oluyordu karpuz ye geçer:'(

Geri