• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Beyler Bakın Bi...

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan AraNeL
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

AraNeL

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
3 Ocak 2013
Puanı
106
Beyler aradığım ve benim için çok önemli olan bir parfümle ilgili bilgisi olan kişilere ihtiyacım var. Bu parfümün testeri vardı elimde onu da arkadaşın arkadaşından denk getirmiştim zamanında ve şimdi o tester bitiyor bugün bütün parfümerileri gezdim dolumunu falan aradım :) parfümün adı Zippo marka On The Road'dır. Bunu Türkiyede satan herhangi bir market,site varsa yada daha önce bu marka parfüm kullanmış kişiler varsa nasıl edindiğini benimle paylaşırsa çok iyi olacak benim için;)
Kutusu resmi falan burda fiyatı hiç mi hiç önemli değil sadece nasıl ulaşabileceğimi söyleyin yeter;)
big_17805.jpg

hayat mamat meselesi mi bu parfüm konusunu bile açtığına göre :fpalm

şuraya bak aydın hakan ersan hepsi trolledi gelip konuyu hepiniz mi trollsünüz arkadaş bilgi verecek yokmu :D

Çarşıda 5tlye ithal parfüm vs olayına satıyorlar git ordan doldurt :DD

Bir parfüm uğrana ne çileler çekiyorsun ya :D :D Hayatımda uğraşçağımı düşünmem o kadar bir şey için :D :D

Geri