• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Beyler Bayanlar. Bildiğiniz eski tip bir oyun lazım

Aktiflik
K.Tarihi
19 Nis 2015
Puanı
0
Hemen hemen bütün oyunları oynadım ama hepsi kabak tadı veriyor. Açıkçası WoW'u sevmiyorum. Guild Wars 2 oynadım oyunda çok saçma işler var pek girmeyeceğim derine. MMORPG bi oyun arıyorum grafikleri metin 2 gibi bile olsa yeter farketmez pek. cartoon dahi olabilir. Tek istediğim dungeonlardan item düşürebilelim. boss lar olsun ko'da ki gibi hani drop kovalayalım ilerleyen seviyelerde güzel bir pvp (2 ırk savaşı gibi World vs World gibi ) olmalı. Bilen varsa iyi oyunculuğum vardır. Oynadığınız oyunları bekliyorum. Aşağıda oynadıklarımı yazıyorum onlar olmazsa sevinirim.

Wow
GW2
Cabal
Metin2
Knight Online
Tera
Hero Online
Lineage II
Silkroad
Dekaron
Aion
Jade Dynasty
Perfect World Online
Mu

LÜTFEN ARKADAŞLAR SIKINTIDAN ÖLECEĞİM :jil:

archeage tavsiyemdir biraz grafikleri yüksek olabılır oyun yeni sayılır :3

tarayıcı oyunu var legend online 15 milyondan fazla oyuncusu var baya b*ktan çizgi film gibi bir oyun ama vakit geçirebilceğin iyi bir oyun diyebilirim bir dene istersen :D

NeverWinter adli MMORPG oyununu deneyebilirsin. Turkce dil secenegi de mevcut.

Nexus 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Teşekkür ederim önerileriniz için NeverWinter oynadım yazmayı unutmuşum. ArcheAge deneyeceğim ama mümkünse öneriler devam etsin. Bu arada tarayıcı oyunlarını pek sevmem dostum sağol :wwe:

Geri