• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Beyler bi bakarmısınız :(

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan MrCaner
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

MrCaner

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
26 Ara 2011
Puanı
171
yeter artık ya bıktım :( küçükken ateşli hastalık geçirmişim o yüzden çok ateşliyim bütün kızlar bana hasta :(

f0r CaptainCoCo <3

Son dakika haberleriyle karşınızdayız !

CaptainCoCo adlı işşizlik virüsüne sahip olan taşıyıcı Türkiye çapında virüsü bulaştırıcak yeni kurbanlar bulmuş gibi görünüyor işte son kurbanıda ByCaNeR.

Gelişmelerle yine karşınızda olucaz bizi izlemeye devam edin. !

:D

yav zaten yazın ortasında grip oldum hiç sormayın ya kalemden bulaşmış :(

FABER-CASTELL-GRIP-1345-0-5-MAVI-VERSATIL-KALEM__63136001_0.jpg

Naptınız olum siz bu cocoya he ? siz yaptınız ! bu adam 4yıl boyunca forumda tek bir konu açmamış adam

Son günlerde Caner'in eski yaptıklarını yapıyo :D bu foruma 2tane işsiz fazla hadi bakalım hodri meydan :D

Caner'i özet geçeyim 4yıldır illallah ettiren hergün bir işsizlik yapan forumdakileri sinir eden beni gülmekten öldüren kişi 3-4 ay önce 11-12k post kasmıştı fakat silindi ve yerini sessizliğe bıraktı daha sonradan yerini ele geçirmeye çalışan birisini duyunca tekrar döndü ve sizin sonunuzu getirecek

yüzyıllardır garip garip Mr. Bean avatarları gifleri ile gıcık ediyo ! :D

Geri