• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Beyler Sınıfda kalırmıyım?

GeneRaLc2

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 May 2011
Puanı
55
12.Sınıfım ve Endürstü Meslek Öğrencisiyim :)
matematik ilk dönem 2'ydi. - İkinci Dönem 0 Gelliyor. Benim sorumsuz geçmem gerekiyor.Biraz araştırdım ama ortalamam tutarsa ortalama ile geçermişm. Sizlerdende yorum almak istedim.

Git ve hocana yalvar yakar birşeyler yap 1 düşüttür 0 la kalıyormusun veya sorumlumu geçiyorsun ortalama yükseltmeye girersin. oda olmadı sorumlu artık :D diplamayı unutursun :D

12. sınıfta kalanı görmedim ben hocayla kanlı bıçaklı değilsen geçirir.

yapma ya :D Ben 6 tane sorumluluk vermiş adamım ama son yılda bunu kaldıramam :D Ya bir kaç yerde araştırdım. İlk dönem 2 ise ikinci dönem 0 oldugunda bide ortalama tutuyorsa ortalama ile geçiliyormuş :D

Zannetmiyorum ilk dönem 0 2. dönem 2 olsaydı ortalamayla geçerdin galiba ama tam tersi durum var bence git hocaya yalvar yoksa git çalışmaya başla :D

ya bro :D ilk yazılı : 01 ikinci yazılı: 02 üçüncü yazılı: 25 :D dönem ödevim var :D ödeve 45 verse sözlülere 40 40 verse geçecem inş verir ya :S

ortalaman 2.50 yi geçiyorsa ve kaldığın ders baraj dersi değilse geçersin.

natural bro yanlız. ben geçerim geçmesinede. sorumlu geçmemem gerek :( ortalama ile geçti yazması gerek karende yaw :S ortalamam bide 3,50

Son düzenleme:
artık yeni yasa ile son sınıfda kalma yok altan derslerin olur ve onları vermeye calısıp diplomanı alırsın

Lisede Davranış notu hattinden fazla önemli. :D :D

bence davranış notunu yuksek tut birde hocalara karşı iyi davran , sevdir kendini davranışdan geçersin.

abimin 3 tane sıfırı vardı Genede geçti :P nedeni davranış notu :D

Geri