• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Beyler sunucu

CottonCandy

Atlas Evren
Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
26 Tem 2009
Puanı
472
Yakın Zamanda Sunucu Açıyorum Upload ve Download Sunucusu Linkleri İndirip Farklı Sitelere Upload Yapacam

Bunu Birazdaha Farklı Kılacam // Panel Sistemi Yapacam VİP Üyelik Felan Sistem Yapacam Sizce Tutarmı :D

Gerçi Tutmasa bile Kendim Kullanacam :D

ilk etapda para icin değil ortam kazanmak icin tutar ama daha tanıtım yapmadna pat diye ücretli yaparsan tutmaz

ilk etapda para icin değil ortam kazanmak icin tutar ama daha tanıtım yapmadna pat diye ücretli yaparsan tutmaz

ücretli düşünüyorum daha belli degil ama ortak sunucu panelli olacak iyi bir sistem yapacam minecraft veya benzeri ufak serverde kurulum olabilir diye düşünüyorum up ve dow yanında :)

----------

Fark etmez yine iş görür benim şahsi görüşüm tutmaz.

tutmazsa kullanırız kendimiz :D ücretsiz nasıl olsa :)

usta sunucu açsanda csro nun bugları fixlense :D parasızlıktan fileslar gelişmiyo millet açmaya korkuyo :D

Geri