• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Beyler taktik

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan group
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

group

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
24 Eyl 2017
Puanı
9
Arkadaşlar kız arkadaşım ile yıl dönümümüz yaklaşıyor hediye konusunda taktik verebilecek arkadaşları yoruma davet ediyorum....

Çalışmadığınız güne denk geliyorsa çıkın sessiz sakin ihtişamsız bi yerde yalnız başınıza bir yemek yiyin, çalıştığınız güne denk geliyorsa aynen Kahraman abinin dediği gibi işyerine özel bir hediye gönderirsin akşamına da yine bir yemeğe çıkarırsan güzel olur bence.

İnternette bir site var yıldız satıyor bir yıldıza sevgilinin ismini verdirebilirsin lisans ve diploma tarzı birşey yolluyorlar ve app var ordan yıldızını falan takip edebiliyor garip ama güzel bir hediye olabilir. Lisanstan kastım üstünde sevgilinin adı ve o yıldızın ona ait olduğunu gösteren bir belge.

İnternette bir site var yıldız satıyor bir yıldıza sevgilinin ismini verdirebilirsin lisans ve diploma tarzı birşey yolluyorlar ve app var ordan yıldızını falan takip edebiliyor garip ama güzel bir hediye olabilir. Lisanstan kastım üstünde sevgilinin adı ve o yıldızın ona ait olduğunu gösteren bir belge.

Aga o nasıl birşey miş ya :D Link atarmısın bana

Geri