• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Beyninizi okuyorum %90 çalışıyor

Aktiflik
K.Tarihi
4 Eyl 2009
Puanı
1
Simdi aklınızdan bir ile 9 arasında 1 sayı tutugunuz o sayıyı 9 ile çarpın çıkan sonucun rakamlarını toplayıp topladıgın rakamın başharfiyle başlayan bir ülke bul o ülkenin sondan 3.harfiyle başlayan bir ilimizi bul o ilimizin sondan 3 .harfiyle başlayan bir hayvan bul. Dikkatli bir şekilde uygula ve aşağıdaki linke tıklayıp cevaplarını öğren :ko
http://img109.imageshack.us/img109/432/adszbk.png

Ya Bunun Bir Yöntemi Wardıya Unuttum ...

Haa Şimdi Buldum Hangi Sayıyı 9 La Çarparsan Çap Yine Topladığında 9 Çıkıyo Demi ?

bende bunları tuttum ama hayvan tutmadım dı anneme yaptım doğru çıktı

1x9=9
2x9=18 1+8=9
3x9=27 2+7=9
4x9=36 3+6=9
5x9=45 4+5=9
6x9=54 5+4=9
7x9=63 6+3=9
8x9=72 7+2=9
9x9=81 8+1=9
Sonuç hep 9 D,R ve İ dende aklımıza ilk başta onlar geldiği için. Pek İlginç bişey değil bence ^^.
İstisnalarda Dubai falan diyolardır heralde ^^

Bende olmadı.Danimarka dogru.Sonra Danimarkanın 3.harfi n onla başlayan niğde dedim ama ğ ile hayvan yokki :D

Geri