• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Beyoğlu Tarafı Öğrenci İşi Yemekler?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Monapy
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Monapy

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
26 Mar 2014
Puanı
0
İstanbul Üniversitesi ingilizce hazırlık bölümünde okumaktayım. Hafta sonları arkadaşlarla yoğun sınavlardan kaçacak bir burgerci arıyoruz. Beyoğlu Galatasaray taraflarında uygun bir mekan varsa bildiğiniz çok makbule geçer efenim. Ha bir de oturup yemişken içmemek olmaz değil mi? 2 biranın da belini kırmak gerek arkadaşlarla.
biggrin.gif
O yüzden içki de içebileceğimiz bilinen ve kaliteli bir mekan olursa über olacak benim için. Beyoğlu tarafında oturan arkadaşlardan önerilerini bekliyorum.

içki ve burger ha? varsa öyle mekan biz de gidelim. :P

bizim berke diye elemanın teki orda okuyodu aklıma o geldi birden neyse.

tavsiyem içmek ve yemenin ayrı ayrı yerlerde yapılması uçan ev, leman kültür , belki dorock içmek için tavsiye edebilceğim yerler yakınında burger ve mc var oralardada yemek işini halledersiniz.

Bende iu hazırlıktayımda dediğin gibi yoğun sınav falan görmedim her ay 1 tane sınav oluyor arkadaş :)

Uçan ev,Leman,RockNRolla daha ucuz bi yer lazim diyosan Myra(biraz varoş bi mekan ama bira+tequila 10 lira)onun yaninda mekan adinibtam hatirlamamakla birlikte demirorenin karşı sokağında sürüyle rock bar(ismine aldanma) bulabilirsin.

bilgilendirme amaçlı yazayım. arkadaşların tavsiyesi ile mano burgere gittim ve yukarıdaki silen nickli arkadaşın dediğinin aksine hem burger hemde içki vardı. fiyatları ortalama lezzeti iyi denebilir. çok öğrenci işi olmasada indirimli menüleri güzeldi.

Geri