• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bf4 Multi oynayan ?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Tengri
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Tengri

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
10 Mar 2012
Puanı
21
Oynayan varmı beyler beraber oynayalım sabahlara kadar şöyle5 6 kişi olsak tadından yenmez :D

Aynısını bf3 için demiştim bende koca forumda bi klan kurup milletin canına okuyamadık. Hep solo for ever solo yani. Hatta şu anda bf3 e giriyordum bende.

Aynısını bf3 için demiştim bende koca forumda bi klan kurup milletin canına okuyamadık. Hep solo for ever solo yani. Hatta şu anda bf3 e giriyordum bende.
Abi bende vardı on the house'da free oldugunda indirmiştim. Yanlışlıkla sildim ama hesapda duruyo 10gb tekrar indirmek koyuyo :D bayramdan sonra 2 ay yokum gelincede askere gideceğim. Nasip olursa gelince bol bol takılırız :)

Abi bende vardı on the house'da free oldugunda indirmiştim. Yanlışlıkla sildim ama hesapda duruyo 10gb tekrar indirmek koyuyo :D bayramdan sonra 2 ay yokum gelincede askere gideceğim. Nasip olursa gelince bol bol takılırız :)
Sen desene şuna öleme eşşeğim ölme beni yarı yolda koyma.

Sen desene şuna öleme eşşeğim ölme beni yarı yolda koyma.
Doğru diyosun abi 1 senede ne oyunlar çıkar :D ama abi en çok beklediğim gta 5 :D konuyla alakası yok ama inşallah pc kaldırır 8 gb ram 1gb ekran kartı var ama laptop :D fiyatı ucuz olursa alır onda maxigame kalanı kurar takılırız pahalıysa da korsana devam :D ğerçi pcm kaldırsın pahalıysa da alırım illa :D konuyu baltalamadan susuyorum :D

benim pc'de bf3 yüklü ama arada donuyo kasıyo ekran kartını değiştirmem lazım

Bf4 abilerim arkadşlarım 3 değil :D tüh ya 5 6 kişi olsak t6adından yenmezdi cidden

Geri