• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bi Konuda BilginizeBaşvuruyorum :)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Syndrome
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Syndrome

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
26 Ara 2014
Puanı
12
Beyler 70 Cap Ecsro Bi Server Açılcak Bi Kaç Sate Kadar Lakin Ben Nasıl Bir Çar Açsam Kararsızım
Snow Yok Bunu Biliyoruz Zaten İnt Çar Sıkıntı Yani Bow Dada şöyle Bir Şey var Sarı Parlama olan 31 De Açılan Bow Skili Varya Sap Sarı Adını Unuttum Oda Süresi Biraz Geç Atack Yaparken Bekliyor Öneriler Neler Buyrun Yazın 70 Cap 8 Dg ye Göre Bişi Dediklerimide Düşünün Snow Filan Yok Bide Belirli Aralıklarla Up Gelcek 70 80 90 Die Gidecek
:kheart: Fikirlerinizi Bekliyorum Maxigame Çok Kararsızım :)

Geri