• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bicheon / Fire/ Light / Cold /Rehberi {İNT}

Revanchist

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
31 Ara 2012
Puanı
7
46919135.png

[INT]Bicheon/Force(Fire/Light/Cold) Rehberi (Yeni Sisteme Göre)
[BILGI]Arkadaşlar önce yeni sistemle ilgili bilgi vermek istiyorum.
Yeni sisteme göre fire cold ve light tek bir sınıf haline geldi. Buda force oldu. Ayrıca Çin karakterlerinde masterysi Levelx2 oldu. Yani sadece bicheon ve forceye mastery vererek bicheon - fire- cold- light skillerini kullanabilme imkanı tanıdı. Tabi kide bu olayla aklımıza ilk gelen şey nukerler oldu. Ben bu konuda elimden geldiği kadarıyla bu buildi anlatmaya çalışıcam. Konumuza başlayalım.[/BILGI]

İlk önce Karakterimiz full INT olmalı. İkinci Olarak
Silahımız:
33093116.jpg

Kalkanımız:
91673063.jpg

Setimiz:
69292873.jpg

[ACIKLAMA]Neden Light diyenler:
Yeni sistem ile cold ve firedeki defans buffları dengelediği için Phy ve ya Mag. Defans açığımız bulunmamaktadır. Bu dengenin Light set ile devam ettirilmesini tavsiye ederim.[/ACIKLAMA]
Skilllerimiz
Bicheon:
bicheon.jpg

Cold:
coldm.jpg

Light:
lightk.jpg

Fire:
firezc.jpg

[ACIKLAMA]Gereken SP:4,002,383
Neden bu kadar az? Yeni gelen update ile sp ler düşürüldü ayrıca Fire-Cold-Light Masteryler tek bir yerde toplandı. Buda Bize 1,232,386 SP avantajı olarak geri döndü.[/ACIKLAMA]

Bir rehberin daha sonuna gelmiş bulunmaktayız. Rehber alıntı değildir. Rehberi özellikle kısa yaptım ki tamamını okuyun diye. Bir deyimle kısa ve öz yapmaya çalıştım. Yeni update ile bir rehber henüz görmedim. Eğer olduysa affolla. Herhangi bir sorunda mesajını bekliyorum.

Bicheonda Yatırma serisinin tüm skilleri max gözümden kaçmış .

Son düzenleme:
yeni sistemde mastery level Total kaç?? uzun zamandır oynamıyorum merak ettim ^^

yeni sistemde mastery level Total kaç?? uzun zamandır oynamıyorum merak ettim ^^

240 fakat cold light fire tek bir mastery altında toplandı. /

Rehbere gelicek olursak bicheonun ilk serisini açmamak olmaz % 100 knock back ve bleed tutturan bir skill holyspell in % 50 ye düştüğü bir dönemde neden açılmaz anlamadım.Siz nukersiniz snow bittikten sonra snowun cooldownunu beklemek için yaklaşık 20 25 sn gibi bir süre kalıyordu bu zamandada fire ve ice shield işinize yarayacaktır.Cold el yakma açılabilir warlock karakterler karşısında oldukça avantajlı olacaksınızdır.block rate şansını arttıran kalkan defans skilleride wizardlarla pvp yaparsanız işinize yarayacaktır.Ayrıca fire shield serisi 18 aralıktaki güncelleme ile geliştirildi holyspell seviyesine getirildi kesinlikle açılmalıdır.Son olarak batır skillerinin ikiside açılmalıdır ilk skill yere düşüremediğinde 2. skill kullanılıp rakip yere düşürülebilir

Rehbere gelicek olursak bicheonun ilk serisini açmamak olmaz % 100 knock back ve bleed tutturan bir skill holyspell in % 50 ye düştüğü bir dönemde neden açılmaz anlamadım.Siz nukersiniz snow bittikten sonra snowun cooldownunu beklemek için yaklaşık 20 25 sn gibi bir süre kalıyordu bu zamandada fire ve ice shield işinize yarayacaktır.Cold el yakma açılabilir warlock karakterler karşısında oldukça avantajlı olacaksınızdır.block rate şansını arttıran kalkan defans skilleride wizardlarla pvp yaparsanız işinize yarayacaktır.Ayrıca fire shield serisi 18 aralıktaki güncelleme ile geliştirildi holyspell seviyesine getirildi kesinlikle açılmalıdır.Son olarak batır skillerinin ikiside açılmalıdır ilk skill yere düşüremediğinde 2. skill kullanılıp rakip yere düşürülebilir
R de onun knock back tutma oranı %35 e düşürülmüştü isroda da değişti mi o

R ile çok az bir farkı kalmış isronun o zaman :) tamam r ile birleşsin isro alışkın zaten :D ayrıca bowun o sarı okun stun tutma oranından tutun glev in stun tutması dull atması hepsi çok düşürüldü. bleed fire shieldi 118 e uplamış birine asla tutmuyor. çin çarda birtek warlock un bütün zehirleri işliyor ve warlock çara da dediğiniz gibi buz el yakması + bleed + yatır batır çok işe yarıyor. Ama panic + hidden yediysen ve int çarsan kurtulman imkansız diyebilirim

R ile çok az bir farkı kalmış isronun o zaman :) tamam r ile birleşsin isro alışkın zaten :D ayrıca bowun o sarı okun stun tutma oranından tutun glev in stun tutması dull atması hepsi çok düşürüldü. bleed fire shieldi 118 e uplamış birine asla tutmuyor. çin çarda birtek warlock un bütün zehirleri işliyor ve warlock çara da dediğiniz gibi buz el yakması + bleed + yatır batır çok işe yarıyor. Ama panic + hidden yediysen ve int çarsan kurtulman imkansız diyebilirim

Sro r sistemi ile isro sistemi bir oldu :)

Yatır serisi gözümdenden kaçmış not olarak ekledim. fire shield serisinin güçlendiğini yeni farkettim en kısa zamanda eklerim yorum için teşekkürler :)

birşey sormak istiyorum, silah yeteneklerinde, 3.yetenek serisinde blok şansı veren yetenekleri de açmak gerekmez mi sizce?

biliyorsunuz sword nukerde blok şansı çok önemli

birşey sormak istiyorum, silah yeteneklerinde, 3.yetenek serisinde blok şansı veren yetenekleri de açmak gerekmez mi sizce?

biliyorsunuz sword nukerde blok şansı çok önemli
iki buff birbirine çakışır. mecburen o skiller arası seçim yapmak gerekir. bence ben yaptığım daha fayda sağlar senin için.

Geri