• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmak ?

CaptainCoCo

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
15 Kas 2009
Puanı
348
Bence toplumdaki en büyük problemlerden biride budur bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olabilmek.Gerekli gereksiz her konuya fikir sunabilmek kötü birşey tabiki neden insanımız hmm haberim yok veya anlamıyorum demiyor.Herhangi bir konuda bile aaa evet şeyy ben biliyorum durun siz ya diyebilyior.Ego tatmini içinmi yoksa başka arakdaşlarının yanında küçük düşme korkusumu hala cevabını bulabilmiş değilim sizinde yorumlarınızı almak isterim teşekkürler.

Bence arkadaşlarının yanında küçük düşmemek içindir hang i psikopat egosunu tatmin etmek için bunu yaparki. :D

Sadece bizim ülkemize mi mahsus bilmiyorum ama yolda her hangi birisine yol tarifi yok "Bilmiyorum." diyecek kişi yoktur. Bilenler doğru tarif eder, bilmeyenler gönderir kafalarına göre bir yerlere.

Yalnız bir çoğunuz yapıyorsunuz gençler bunu.

Son düzenleme:
Herkes demeyelimde her grupta birtane vardır.Mesela bizim sınıfta bi çocuk var bişey söylüyosun he ben onu biliorm,bişey anlatılıyo he ben onu... Neyse işte sınıfın tescilli çok bilmişi.Bigün bölüm dersinde hoca bişe soruodu kimseden ses çıkmamıştı,o günde o çocuk gelmemişti ben aradım bunu açtım hoparlörü bu alo alo dio , dedim hocam xxx biliomuş :D O gün baya gülmüştük. İşte bi anımı sizlerle paylaşmış oldum,niye yazdım bilmiorm :(

Geri